Afirmacje życia

Afirmacje życia

Produkt: Afirmacje życia
Data dodania: wtorek, 29 kwiecień 2008
Recenzje: Napisz recenzję

Cena: 24,20zł





Opis:

L. Żądło & R. i R. Rybaccy

Posłuchaj fragmentu utworu:
pobierz

Myśl jest twórcza! Możesz więc uczynić wszystko swoimi myślami. W ciągu każdej doby przez Twój umysł przepływa około 50 000 myśli. Przeciętny człowiek sam wytwarza około 25%, pozostałe dopływają do Ciebie drogą telepatii od innych ludzi i z kosmosu. Za każdą myśl, którą wysyłasz, odpowiadasz Ty sam. Każda bowiem pozytywna myśl tworzy szczęście, radość, dobro, piękno, sukcesy. Natomiast każda negatywna myśl przyczynia się do szczerzenia zła, destrukcji, wojen... Popatrz na swoje otoczenie, środowisko, efekty Twoich myśli i innych ludzi znajomych.

Efekty Twojego życia to wypadkowa Twoich myśli pozytywnych i negatywnych. Od dnia dzisiejszego masz szansę dołączyć do twórców piękna, dobra, pokoju, szczęścia i sukcesów... Oczywiście poprzez Twoje pozytywne myślenie.

Jesteś w stanie zrealizować każde Twoje pragnienie. Wystarczy wierzyć w to, że wszystko jest możliwe i wykreować to. Można narysować, czy opisać, co chcesz!... Głęboko oddychając w pełnym relaksie podziękować Bogu, że już to masz. Powtarzasz to aż do skutku.

Pamiętaj, myśl jest twórcza!

  1. Miłość 7:37
  2. Powitanie Miłości 17:58
  3. List do Ciebie 8:08
  4. Powitanie Miłości 18:48
  5. Miłość 2 11:13

Łączny czas płyty: 63 minuty



 


Reklama










Tarocistka Iwona

Magia Tarota



























Reklama na naszej stronie

Correct Studio