Anielska wyrocznia Ambika Wauters

Anielska wyrocznia Ambika Wauters

Produkt: Anielska wyrocznia Ambika Wauters
Data dodania: niedziela, 23 listopad 2008
Recenzje: Liczba Recenzji: 1 Napisz recenzję

Cena: 61,95zł

Opis:

„Anielska wyrocznia” powstała z zainteresowań aniołami i znaczeniem ich fenomenu oraz z zachwytu nad tym, jak dopełniają naszą fizyczną rzeczywistość i pomagają się nam rozwinąć. Świadomość istnienia aniołów wzrasta, kiedy otwieramy się i ufamy ich sile uczynienia naszego życia szczęśliwszym i radośniejszym.
Anioły mogą stać się częścią także twojej codzienności. Kiedy zaczniesz zaznajamiać własne wnętrze z różnymi typami anielskiego przewodnictwa, odczujesz ich życzliwą i przychylną naturę oraz wszechstronność jako duchowych przewodników. Są przy nas po to, by wskazywać ścieżki, na których odnajdziesz radość i spokój. Oferują konkretną pomoc, a także pocieszenie w trudnych sytuacjach oraz w samotności. A ponad wszystko przynoszą bezwarunkową miłość i światło ze Źródła. Z taką intencją powstała „Anielska wyrocznia” – byś mógł odnaleźć wszelkie anielskie właściwości w sobie i uznać osobistą projekcję aniołów jako cząstkę własnej Boskiej Natury.
Z takim Boskim wsparciem staniesz się spokojniejszy w dochodzeniu ku rozwiązaniom i odpowiedziom na temat tego, czego w życiu poszukujesz. Do tego celu służą anielskie karty. Pozwolą ci wnikać w istotę problemów, z którymi sobie nie radzisz. Podczas wzywania aniołów proś, by objawili ci swoją miłość i wskazali drogę, którą powinieneś podążyć. Anioły zaoferują ci wówczas wsparcie we wszystkich dziedzinach życia, w relacjach z innymi ludźmi, a nawet w sprawach finansowych.
Wszyscy posiadamy własnego przewodniego anioła, który pilnuje nas oraz chroni. Dzięki tej książce i kartom zdobędziesz możliwość częstszego niż kiedykolwiek mówienia do niego „witaj” i „dziękuję”, stałego z nim kontaktu, byś zaczął żyć własną prawdą, byś odnalazł miłość oraz uczynił życie prostsze i łatwiejsze.

książka 112 stron + 36 kart o wymiarach 8x12.5cm 

  

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:


Karty Aniołów Beata Marcinkowska
Karty Aniołów Beata Marcinkowska
Anielskie liczby Doreen Virtue
Anielskie liczby Doreen Virtue
Kwarc różowy
Kwarc różowy
Kod druidów i sekrety Celtów Leszek Matela
Kod druidów i sekrety Celtów Leszek Matela
Mądrość Ukrytych Królestw, Colette Baron-Reid
Mądrość Ukrytych Królestw, Colette Baron-Reid
Cyjanit (Kyanit, Dysten) średni
Cyjanit (Kyanit, Dysten) średni

Nowości
Promocje

Kalendarz ścienny 2019 Santa Muerte
8,00zł
Stara cena:
44,00zł

Żywność dla mózgu, dr Neal D. Barnard
27,20zł
Stara cena:
34,00zł
Reklama


Tarocistka Iwona

Magia TarotaReklama na naszej stronie

Correct Studio