Astrologia Profesjonalna 2012 nr 4(9)/2012 (kwartalnik)

Astrologia Profesjonalna 2012 nr 4(9)/2012 (kwartalnik)

Produkt: Astrologia Profesjonalna 2012 nr 4(9)/2012 (kwartalnik)
Data dodania: środa, 02 wrzesień 2015
Recenzje: Napisz recenzję

Cena: 24,99zł

Opis:

Motywem przewodnim nowego numeru „Astrologii Profesjonalnej” są horoskopy dzieci. Ten pozornie łatwy i przyjemny temat trzeba zawsze traktować z powagą. Kiedy robimy horoskop dziecku, powinniśmy starannie dobierać słowa, bo to, co powiemy, może wpłynąć na t, jak rodzice będą je wychowywać. W horoskopie dziecka trochę inne znaczenie przypisujemy planetom, domom i aspektom. Wato o tym pamiętać podczas interpretacji. Publikujemy również rozdziały Astrologii chrześcijańskiej Williama Lilly'ego, w których podaje on wskazówki, jak z horoskopu urodzeniowego wyczytać liczbę dzieci oraz analizuje sygnifikatory dzieci. Można się również zapoznać z poradami elekcyjnymi dotyczącymi małżeństwa i spraw związanych z dziećmi autorstwa Viviana Robsona.

Miłka Krogulska przedstawia wstęp do interpretacji tranzytów oraz opis działania tranzytów planet osobistych, Słońca i Księżyca. Wyznaczają one nasz osobisty kalendarz roku, w rytm którego żyjemy, łapiemy okazje i omijamy niebezpieczne sytuacje. Odpowiednie przygotowanie na tranzyt Marsa czy Wenus pomoże nam maksymalnie wykorzystać wpływ tych szybko poruszających się po zodiaku planet. Tranzyty do planet i domów horoskopu towarzyszą nam na co dzień, dlatego ich prawidłowa interpretacja może nam pomóc w codziennych sprawach.

Ewa Krajewska opisuje dla nas blaski i cienie aspektów Wenus z Plutonem. Połączenie tych dwóch planet w horoskopie tworzy wybuchową mieszankę. Z natury łagodna i ugodowa Wenus staje się zaborcza, namiętna i skrajna w swoich reakcjach. Jak realizuje się siła tego aspektu w horoskopie Liberace, Kamila Stocha, Roberta Lewandowskiego czy Violetty Villas, przekonacie się po lekturze artykułu „Piękna i bestia, aspekty Wenus z Plutonem”.

O fenomenie astrologii tybetańskiej pisze dla nas Jan Przyłuski. To połączenie systemu hinduskiego i chińskiego. Piszemy również o historii wprowadzania czasu letniego w Polsce. Tekst o znaku Bliźniąt jest fragmentem opublikowanej niedawno książki Podręcznik astrologii. T I. Interpretacja horoskopu autorstwa Miłosławy Krogulskiej i Izabeli Podlaskiej-Konkel. Publikujemy również artykuł, jak interpretować horoskopy horarne dotyczące pierwszego domu. Są to pytania o stan zdrowia, witalność, samopoczucie, o długość i jakość życia, o bliskie otoczenie pytającego oraz pytania ogólne o politykę, ekonomię, pogodę.Numer 9(4)/2012, format A4, 60 s., cena 24,99 zł 

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:


Księga przepowiedni Ewgienij Kolesow
Księga przepowiedni Ewgienij Kolesow
Astrologia Profesjonalna 2012 nr 1-2(6-7)/2012 (kwartalnik)
Astrologia Profesjonalna 2012 nr 1-2(6-7)/2012 (kwartalnik)
Astrologia Profesjonalna 2012 nr 3(8)/2012 (kwartalnik)
Astrologia Profesjonalna 2012 nr 3(8)/2012 (kwartalnik)
Karty Lenormand Oracle (Loscarabeo) instr.po polsku
Karty Lenormand Oracle (Loscarabeo) instr.po polsku
Tarocista 17 (kwartalnik)
Tarocista 17 (kwartalnik)
Polskie Efemerydy 2016
Polskie Efemerydy 2016

Nowości
Reklama


Tarocistka Iwona

Magia TarotaReklama na naszej stronie

Correct Studio