Astrologia Profesjonalna nr 16 (kwartalnik)

Astrologia Profesjonalna nr 16 (kwartalnik)

Produkt: Astrologia Profesjonalna nr 16 (kwartalnik)
Data dodania: poniedziałek, 18 grudzień 2017
Recenzje: Napisz recenzję

Cena: 24,99zł

Opis:

12 lipca 2017 ukazał się 16. numer kwartalnika „Astrologia Profesjonalna”. Przeczytasz w nim o tranzytach Saturna: jak się do nich przygotować, co mogą nieść i jak działają na urodzeniowe domy i planety. Publikujemy również artykuł o pozytywnych stronach malefików Marsa i Saturna w aspektach z innymi planetami. W tekście o stellum w domach przeczytasz, jak interpretować takie skupisko planet w konkretnym miejscu horoskopu. Dla osób interesujących się astrologią pytaniową publikujemy tekst o znaczeniu planet w retrogradacji w horoskopach horarnych.

"Astrologia Profesjonalna" numer 16
[3(16)/2014], format A4, 48 s., kolorowa okładka, czarno-biały środek
cena 24,99 zł

SPIS TREŚCI

Od redakcji

Nauka astrologii

3  Malefiki w harmonijnych aspektach
Izabela Podlaska-Konkel
Malefiki w trygonie lub sekstylu dodają planetom animuszu, energii i wytrwałości w działaniu. Mars dodaje energii, rozpędu, a nawet siły fizycznej i zdecydowania każdej planecie czy światłu, z którym tworzy aspekt. Czyni ją niecierpliwą, zaczepną, niespokojną i gotową do walki. Saturn dodaje rutyny, powagi, dorosłości, smutku i sprawia, że czekamy lub odsuwamy od siebie sprawy związane z aspektowaną planetą lub trudno je nam zdobyć.

13  Stellum w domach horoskopu
Lynn Koiner (tłum. Izabela Podlaska-Konkel)
Kiedy cztery lub więcej planet znajduje się w tym samym domu, mamy do czynienia ze stellum. Konfiguracja ta powoduje nadmiar energii w sprawach związanych z domem, w którym się znajduje. Właściciel horoskopu skupia się nadmiernie, a wręcz obsesyjnie na obszarze życia reprezentowanym przez ten dom. Nagromadzenie energii jest tak duże, że osoba przerzuca się na aktywności związane z domem opozycyjnym. Dlatego stellum dobrze działa, jeśli realizujemy energię domu opozycyjnego.

Astrologia w praktyce
18  Tranzyty Saturna     
Ewa Krajewska
Każdy tranzyt Saturna niesie podobne przesłanie: najpierw trzeba ciężko pracować, by potem cieszyć się zyskiem. Trzeba też cierpliwie czekać, co nie jest łatwe, bo Saturn niesie ze sobą ból i frustrację. Kiedy los rzuca nam kłody pod nogi, a życie staje się ciężarem nie do udźwignięcia, zazwyczaj mamy do czynienia z tranzytem Saturna. Przykrości zmuszają nas do głębokiej refleksji, co pozwala zrozumieć błędy, jakie popełniamy. Warto przyjrzeć się tranzytom Saturna, by dowiedzieć się, jakie lekcje przynoszą i jak je wykorzystać do rozwoju swojej świadomości.

30  O związkach przy tranzycie Saturna po Wenus
Łukasz Goliński
Rozpoczęcie tranzytu Saturna po Wenus można opisać w ten sposób: siedzisz z bliską ci osobą w domu, jest przyjemnie i miło. Związek funkcjonuje, aż tu nagle do drzwi waszego domu (zwanego codziennością) puka niepozorny Staruszek i mówi: „No to sprawdzimy, kim naprawdę dla siebie jesteście”. Staruszek to jedynie symbol, mający reprezentować wkroczenie szeroko pojętej rzeczywistości do naszych relacji z innymi. Obecność Saturna rozpoczyna proces, często bolesnej, weryfikacji tego, kim jesteśmy dla siebie i bliskich.

Astrologia horarna
36  Retrogradacja w horoskopach horarnych
Izabela Podlaska-Konkel
Retrogradacja ma istotne znaczenie dla oceny siły planet i dla prognozowania. Planeta w retro symbolizuje opóźnienia, komplikacje, niezdecydowanie, wahanie lub jest znakiem, że do czegoś nie dojdzie lub że coś powróci lub się powtórzy. W artykule przeczytasz opinie na temat retrogradacji, jakie w swoich książkach zamieścili najważniejsi autorzy piszący o horarnej i obserwacje autorki. Tezy ilustrują cztery przykłady, które w ciekawy sposób ilustrują nieoczywiste znaczenie retrogradacji w astrologii horarnej.

* Liczba stron: 48
* Format: A4 

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:


Karty Vintage Wisdom Oracle - Victoria Moseley, instr.pl
Karty Vintage Wisdom Oracle - Victoria Moseley, instr.pl
Tarocista 22 (kwartalnik)
Tarocista 22 (kwartalnik)
Arcanum Tarot, instr.pl
Arcanum Tarot, instr.pl
Astrologia Profesjonalna nr 15 (kwartalnik)
Astrologia Profesjonalna nr 15 (kwartalnik)
Metagenealogia, Alejandro Jodorowsky
Metagenealogia, Alejandro Jodorowsky

Nowości
Reklama


Tarocistka Iwona

Magia TarotaReklama na naszej stronie

Correct Studio