Astrologia Profesjonalna nr 21 (kwartalnik)

Astrologia Profesjonalna nr 21 (kwartalnik)

Produkt: Astrologia Profesjonalna nr 21 (kwartalnik)
Data dodania: sobota, 01 luty 2020
Recenzje: Napisz recenzję

Cena: 29,99zł

Opis:

W 21. numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" omawiamy cykl Merkurego i jego fazy w horoskopie urodzeniowym i w tranzytach. Opisujemy, jak działają osoby silnie Neptuniczne i jak sobie dać radę z ta planetą w codziennym życiu. Polecamy pogłębioną analizę horoskopu tragicznie zmarłego himalaisty Tomka Mackiewicza. Radzimy też, jak wykorzystać tranzyty planet do pracy nad swoimi słabościami.

SPIS TREŚCI

Od redakcji

Nauka astrologii

3 Merkury w trudnym położeniu
Ewa Krajewska

Kiedy mamy do czynienia ze słabo położonym Merkurym? Ma to miejsce w kilku przypadkach: kiedy jest on w upadku lub/i na wygnaniu, kiedy jest w retrogradacji lub kiedy tworzy aspekty z Neptunem, Saturnem i Marsem.

15 Silny Neptun w horoskopie
Ewa Krajewska

Dzięki silnemu Neptunowi w horoskopie dana osoba może odnieść wielkie sukcesy albo całkowicie stoczyć się na dno. Neptunicy mają bardzo bogatą wyobraźnię i wielkie marzenia, które nadają ich życiu prawdziwy sens. Zdarza się, że w pogoni za pięknymi marzeniami zupełnie zapominają o rzeczywistości, zaniedbują swoje obowiązki i pracę.

20 Droga na szczyt. Horoskop Tomka Mackiewicza
Robert Antoniak

Tomek zdobył w końcu swój upragniony szczyt, ale cena jaką za to poniósł okazała się najwyższą. Czy musiało do tego dojść? Dlaczego podjął aż 7 prób zdobycia Nangi? Dlaczego ten jeden raz nie mógł odpuścić i wrócić szczęśliwie do domu?

Cykle planet

31 Różne wymiary tranzytów
Izabela Podlaska-Konkel

Każdy tranzyt jest okazją do korekty naszej postawy, zachowania i życiowych planów., Zanim jednak dojdzie do tak pozytywnych rezultatów, tranzyt na samym początku ujawnia to, co nam szkodzi i przeszkadza. Jest testem naszych możliwości i wywołuje kryzys w najważniejszych obszarach życia.

38 Cykl Merkurego
Izabela Podlaska-Konkel

Merkury jest najszybciej poruszającym się po Księżycu obiektem w horoskopie. Symbolizuje intelekt, myślenie, wymianę idei. Opisuje nasz sposób postrzegania świata i komunikacji: myślenia, mówienia, pisania, formułowania zdań i myśli.

Astrologia horarna

46 Pytania o prawo jazdy
Izabela Podlaska-Konkel

Silny sygnifikator egzaminatora podpowiada, że jest on kompetentny, w miarę obiektywny i sprawiedliwie oceni egzamin. Dobrze wróży obecność władcy pierwszego domu i Księżyca w domu dziesiątym, bo możemy wtedy mieć nadzieję, że egzamin będzie łatwy i jest szansa na zdanie go.

* Liczba stron: 52
* Format: A4
* Częstotliwość ukazywania się: kwartalnik
* Data publikacji: 11.10.2019