Astrologia Zodiak Rekus Henryk

Astrologia Zodiak Rekus Henryk

Produkt: Astrologia Zodiak Rekus Henryk
Data dodania: poniedziałek, 27 październik 2008
Recenzje: Napisz recenzję

Cena: 35,70zł

Opis:

Astrologia od zawsze pełniła rolę przewodnika na lądzie, na morzu, czy w powietrzu zbłąkany wędrowiec zwracał się ku gwiazdom, by wskazały mu drogę do celu. I nawet teraz, gdy możliwości podróżowania są niemal nieograniczone, astrologia nic nie straciła na swojej wartości! Okazuje się bowiem, że obecnie najtrudniejszą podróżą jest podróż do własnego wnętrza, a tam, gdzie nie sięga współczesna technologia, nadal sprawdzają się astrologiczne metody prognozowania! Jedną z takich gwizd, które uczynią naszą wewnętrzną wędrówkę bardziej komfortową, jest Astrologia (Zodiak) Henryka Rekusa!
To publikacja, dzięki której każdy będzie w stanie zdobyć się na wnikliwsze poznanie siebie i zrozumienie prawidłowości rządzących naszą osobowością! Zodiak w wydaniu Henryka Rekusa to zwięzłe charakterystyki dwunastu typów osobowości obejmujące: wady i zalety danego znaku, jego temperament, indywidualny rys psychologiczny wsparty na kryteriach związanych ze szczęściem, rodziną, miłością, rodzajem wrażliwości, usposobieniem, typem inteligencji? A to jedynie część oferty! Dowiesz się też, kto jest idealnym partnerem w interesach, a kogo lepiej unikać, kto sprawdzi się jako kochający współmałżonek, a na kogo należy uważać. Będziesz mógł też z dystansem podejść do samego siebie i nawet jeżeli Twój profil nie będzie stuprocentowo pokrywał się z tym, co jest zapisane w gwiazdach, to na pewno będzie to doskonała okazja ku temu, by spojrzeć krytycznie na swe wady i jednocześnie wyeksponować zalety!
Prosty język, bogactwo informacji, przejrzysta forma wszystko to sprawia, że Astrologia Zodiak to jedno z najbardziej rzetelnych i przyjaznych czytelnikowi opracowań Zodiaku na rynku wydawniczym!

328 stron 


Promocje

WWW: Czy się przebudzimy? Marcel Messing
14,70zł
Stara cena:
29,40zł

Światło życia, Barbara Ann Brennan
28,00zł
Stara cena:
35,00zł
Reklama


Tarocistka Iwona

Magia TarotaReklama na naszej stronie

Correct Studio