Autoterapia dla każdego Lynn Lott, Riki Intner, Barbara Mendenha

Autoterapia dla każdego Lynn Lott, Riki Intner, Barbara Mendenha

Produkt: Autoterapia dla każdego Lynn Lott, Riki Intner, Barbara Mendenha
Data dodania: środa, 13 grudzień 2006
Recenzje: Napisz recenzję

Cena: 36,75zł

Opis:

Zmienić siebie i swoje życie w osiem tygodni?
Przeprojektować siebie i relacje wobec otaczającego nas świata w dwa miesiące?
Czy jest to możliwe?
Zdaniem autorek Autoterapii dla każdego jest to nie tylko możliwe, ale nawet łatwe, pod warunkiem że nasza chęć dokonania przemian jest szczera i że potrafimy znaleźć silną wolę niezbędną do wprowadzenia w życie zmian zaproponowanych w tej książce. Nasze zachowania i ich konsekwencje są pochodną kontaktów z innymi oraz... stosunku do samych siebie. Pozytywne podejście do własnej osoby to podstawa osiągnięcia sukcesu życiowego i na tym zagadnieniu koncentrują się autorki. Wystarczy zaledwie osiem tygodni, aby gruntownie przeprojektować swoje życie, a na rozpoczęcie autoterapii dobry jest k a ż d y moment.
Autoterapia skierowana jest zarówno do osób, które dotychczas nie zastanawiały się poważnie nad wprowadzeniem zmian w swoim życiu, jak i do tych, które mają już za sobą kursy asertywności i lekturę poradników o podobnej tematyce.
Autorki propagują działania autoterapeutyczne w niespotykanym dotąd stopniu, twierdząc: Kładziemy nacisk na (...) zmianę samego siebie, ponieważ jedyną osobą, którą możesz zmienić, jesteś właśnie ty sam.

304 strony 


Nowości
Promocje

Kalendarz ścienny 2019 Santa Muerte
8,00zł
Stara cena:
44,00zł

Żywność dla mózgu, dr Neal D. Barnard
27,20zł
Stara cena:
34,00zł
Reklama


Tarocistka Iwona

Magia TarotaReklama na naszej stronie

Correct Studio