I Cing w obrazkach Maria Piasecka

I Cing w obrazkach Maria Piasecka

Produkt: I Cing w obrazkach Maria Piasecka
Data dodania: sobota, 25 luty 2006
Recenzje: Napisz recenzję

Cena: 29,00zł

Opis:

I Cing czyli Księga przemian, to zbiór starożytnych chińskich wróżb i mądrości, które zasadzają się na obserwacji natury i ludzkiego życia. Po latach praktyki wróżbiarskiej postanowiłam napisać przystępną - zwłaszcza dla nowicjuszy - wer­sję I Cingu. Tekst narodził się dzięki drobiazgowemu wyjaśnianiu tego, „co Księga ma na myśli", osobom zabieganym i niecierpliwym, pragnącym szybko poznać odpowiedź na swe pytania.
Księga przemian uczy niezbędnego dystansu do siebie - spoglą­dania na „dziś" z perspektywy „wczoraj" i "jutra". Jesteśmy skłonni przywierać do swoich myśli, uczuć i emocji - pozytywnych lub nega­tywnych -jakby miały trwać w nieskończoność. I Cing kieruje naszą uwagę na zalążek zmian w tym, co uważamy za niezmienne. Przy­wraca nas życiu, przekonując, że wszystko podlega nieustannym transformacjom.
Najistotniejsze jest to, by dzięki relacji z Księgą przemian na­rodziła się w nas nowa jakość, nowe spojrzenie na siebie i świat. Wła­ściwie postawione pytanie oraz dobrze zinterpretowana odpowiedź po­winny w głębi nas zasiać ziarno przemiany, dać szansę ujrzenia sie­bie szerzej, głębiej, wyżej. Korzystając z mądrości I Cingu, stańmy się współtwórcami własnego przeznaczenia. Wejdźmy na ścieżkę mędrca.


* Karty do wróżenia z obrazami przyrody nawiązują do źródeł I Cingu. Dzięki nim możemy włączyć w proces wróżenia Naturę i skorzystać z jej podpowiedzi, ujawnianych intuicji.

* Dla niecierpliwych i zabieganych - wersja wróżby w rozdziale Na skróty. Krótka i węzłowata odpowiedź może być użyteczna zwłaszcza wtedy, gdy pytamy o najbliższą przyszłość, o to, co dzieje się z nami i wokół nas w danej chwili, o to, co mamy w związku z tym zrobić lub jak się zachować za godzinę czy za pięć minut. Bo przecież i takie jest zadanie Księgi: pobudzać do działania, do dokonywania wyborów, niekiedy do prowokowania losu

168 stron 

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:


Kabała, David Wells
Kabała, David Wells
Naturalne leczenie wzroku bez okularów Dr William H. Bates
Naturalne leczenie wzroku bez okularów Dr William H. Bates
Opis stosowania esencji zapachowych dr Bacha
Opis stosowania esencji zapachowych dr Bacha
Wisior Znak OM srebro pr. 0925 2,6 cm
Wisior Znak OM srebro pr. 0925 2,6 cm
Sigil bezpieczeństwa materialnego, srebro
Sigil bezpieczeństwa materialnego, srebro

Nowości
Reklama


Tarocistka Iwona

Magia TarotaReklama na naszej stronie

Correct Studio