Crystal Relaxation Daria Betańska

Crystal Relaxation Daria Betańska

Produkt: Crystal Relaxation Daria Betańska
Data dodania: czwartek, 15 czerwiec 2006
Recenzje: Napisz recenzję

Cena: 24,20zł

Opis:

Daria Betańska

Posłuchaj fragmentu utworu:
pobierz

"Chwila dla siebie" - czyli relaks przy dźwiękach mis i gongów Tybetańskich.

Dźwięki mis, subtelna melodia dzwoneczków, silne brzmienie gongów stanowią wspaniałe tło dla odpoczynku i pełnego relaksu po ciężkim dniu. Mogą one dać odprężenie dla zmęczonych, zbyt napiętych mięśni oraz wyczerpanego długotrwałą pracą umysłu.

Dźwięki mis tybetańskich mogą stanowić doskonałe ułatwienie dla odbudowy naszego potencjału twórczego i przywrócenia utraconej w czasie pracy energii życiowej.

Nagranie składa się z czterech etapów. - Pierwszy jest zaproszeniem do relaksu i przygotowaniem do pełniejszego przeżycia przy późniejszym silnym brzmieniu gongów. - Drugi czyli brzmienie gongów otwiera kolejne drzwi do naszej podświadomości wydobywając z niej tkwiące tam rezerwy energii życiowej. Swoim kosmicznym brzmieniem prowadzi nas krok po kroku na spotkanie z samym sobą. Deszcz daje podstawę do oczyszczenia naszego ciała i umysłu z emocji i produktów zmęczenia oraz stresów. Po tym etapie czujemy się lżejsi i swobodniejsi w przeżywaniu doznań, które niosą ze sobą dźwięki. W czwartym etapie przy wysokich tonach dokonuje się znacznie głębsza relaksacja co może prowadzić do wizualizacji będących odbiciem naszych oczekiwań, dążeń i nie zawsze uświadamianych uczuć.

Gdy milkną misy, gongi i dzwoneczki możemy z większym potencjałem i jasnością umysłu udać się do swoich zajęć. Będziemy wypoczęci, pełni energii i kreatywności na dalszą część dnia lub na dzień następny. Tak będzie, jeśli słuchamy nagrania przed udaniem się na spoczynek. Wtedy podróż przez krainę dźwięków będzie wydłużona, a sny mogą dopomóc nam w rozwiązaniu wielu ważnych spraw.

Łączny czas płyty: 57 minut 


Nowości
Reklama


Tarocistka Iwona

Magia TarotaReklama na naszej stronie

Correct Studio