Doświadczanie życia bez jedzenia Vasanta Ejma

Doświadczanie życia bez jedzenia Vasanta Ejma

Produkt: Doświadczanie życia bez jedzenia Vasanta Ejma
Data dodania: czwartek, 20 kwiecień 2006
Recenzje: Napisz recenzję

Cena: 28,35zł

Opis:
Druga część "Można żyć nie jedząc".
Autorka w tej książce opisuje swoje doświadczenia w nowej rzeczywistości po transformacji. Jakie pułapki starego świata czekają na nas. Jak doświadcza mocy Boga obudzonych w czlowieku. Opisuje jak trudno jest być inną w tym świecie nietolerancji i niskich wibracji. Czy lepiej się żyje tworząc boski raj na ziemi. Dzieli się zupełnie nowym życiem, innym życiem, zupełnie nowymi doświadczeniami.


Doświadczanie życia bez jedzenia - fragment książki
Kiedy przyjęłam opcję reinkarnacji, wtedy dużo łatwiej zaczęło mi się żyć na ziemi. Przestałam ,się tak bardzo przejmować" życiem innych, nie czułam się odpowiedzialna za ich decyzje. Mogłam skupić się na zrozumieniu siebie. A jednak tutaj myślę, że uzdrawiając swoją przeszłość, tamte rany, uzdrowię swoje dziś, obudzę się do nowego życia. Daj mi siły Boże, aby tak się stało... to takie nowe- proszę Boże - pomóż uwolnić się od fałszywych oczekiwań i pomóż mi przebaczyć sobie swoje zapotrzebowanie na takie doświadczenia. Mój umysł zaczyna od nowa ,,swoją zabawę" w myślenie - coś przecież musi robić - ... a najlepszą pożywką mieszania sobie w głowie jest skoncentrowanie swej energii na kimś innym. A najbardziej znaną emocją jest poczucie braku np. partner... słyszę swoje myśli. Czy jestem tylko pragnieniem... nie ukojonym pragnieniem tamtego czasu naszego istnienia? Czy to miłość do ciebie... czy to tylko nie zrealizowane pragnienie z przed 3.500 tys. lat? Czy chcę nadal przeżywać przeszłość? Czy jestem wolna, kiedy myślę o tobie? Nie - nie jestem wolna. Źyczę sobie zrozumieć siebie i... to co się wydarza .... to milutkie, jest mi dobrze z tymi uczuciami miłości. Ale po co, tu jestem? Do czego jest mi potrzebne to, czego doświadczam? Może to tylko następny hologram? A jednak, kiedy myśl koncentruje na twoim hologramie, miłość opromienia me usta radością. Pragnienia, pragnienia i pragnienia... to cały śmietnik mojego myślenia powoduje te zakłócenia. Pragnienie zrozumienia, pragnienie doświadczenia, pragnienie pomagania, pragnienie bycia ważnym, pragnienie... w tym całym wchodzeniu w te różne energie, uciekła mi moja cisza. Czy potrzebuję to wszystko zrozumieć.. po co? Wróć ciszo mych myśli, zniknijcie, niech stanie się tylko światło. Stulam moje ciało na siedzeniu i płynę w sen. Tam w prawdziwym świecie mego życia wszystko jest "poukładane".

8. ENERGIA W KARNAK To największy pomnik "przeszłości" faraonów w starożytnych Tebach. Ogromne kolumny, resztki starożytnych świątyń. Jestem tu ponownie. Pierwszy raz byłam w styczniu. Teraz doświadczam zupełnie czegoś nowego. Mogę to porównać do poszerzenia swego pojmowania np. uczenia się w szkole najpierw w podstawowej i następnie wyższej. Tak każdy pobyt w Egipcie to następny etap szkoły, ale w wymiarze kosmicznym. Teraz też mam więcej danych o tamtym swoim przebywaniu na ziemi.

 

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:


Projekcja astralna dla początkujących - Edain McCoy
Projekcja astralna dla początkujących - Edain McCoy
12 ścieżek do wyższej świadomości Ken Keyes Jr.
12 ścieżek do wyższej świadomości Ken Keyes Jr.
Fizyka wiary - Kwantowa magia. W.,T. Tichopław
Fizyka wiary - Kwantowa magia. W.,T. Tichopław
Tajemnice zagubionej modlitwy Braden Gregg
Tajemnice zagubionej modlitwy Braden Gregg

Nowości
Reklama


Tarocistka Iwona

Magia TarotaReklama na naszej stronie

Correct Studio