Hipnoza dla początkujących, Hewitt William W.

Hipnoza dla początkujących, Hewitt William W.

Produkt: Hipnoza dla początkujących, Hewitt William W.
Data dodania: sobota, 08 luty 2014
Recenzje: Napisz recenzję

Cena: 29,90zł

Opis:

Chciałbyś skorzystać z mocy swojego umysłu i pogłębić świadomość? A może po prostu chcesz poznać zdrowy i naturalny sposób na skuteczne realizowanie życiowych celów? Wypróbuj nieograniczone możliwości hipnozy!

Nie musisz się obawiać, wbrew powszechnej opinii podczas hipnozy jesteśmy świadomi i przytomni – po prostu nie dekoncentrują nas zewnętrzne zakłócenia, a podawane sugestie kierują myśli w konkretne miejsce.

Stosując techniki autohipnozy opisane w tym podręczniku, nauczysz się tworzyć taką rzeczywistość, jakiej dla siebie pragniesz. Możesz w krótkim czasie opanować techniki, które pozwolą ci:

  • uwolnić się od stresu i zwalczyć fobie;
  • rzucić nałogi, schudnąć i przyspieszyć uzdrawianie ciała;
  • wzmocnić pewność siebie i rozwinąć kreatywność.

Dyplomowany hipnoterapeuta kliniczny przedstawia w książce gotowe procedury do stosowania przy kolejnych sesjach, wyjaśnia też jak je modyfikować i dostosowywać do indywidualnych potrzeb. Znajdziesz tu również gotowe skrypty do nagrań, które pomogą ci w autohipnozie.

Sięgnij do nowych poziomów świadomości i poznaj naturalną moc hipnozy!


Fragment książki

Hipnoza w dużej mierze przypomina marzenie na jawie. Kiedy marzysz, zmieniasz swój stan świadomości, który wchodzi w częstotliwości alfa, i oddajesz się fantazjom. Przez cały czas zachowujesz przytomność i świadomość, a jednak nie zwracasz uwagi na zewnętrzne zakłócenia. Marzenie na jawie to całkowicie normalne, bezpieczne i zdrowe zjawisko, w którym wszyscy od czasu do czasu bierzemy udział. Czasami marzenie jest tak intensywne i skoncentrowane na wymarzonym celu, że udaje się go osiągnąć.  Dzieje się to zwykle spontanicznie i bez świadomego zamierzenia.

Hipnoza to technika, która pozwala osiągnąć ten zmieniony stan świadomości – stan marzenia na jawie – celowo, by skierować swoją uwagę na określone cele i je osiągnąć. Tak jak marzenie na jawie, tak i hipnoza jest w pełni normalnym, bezpiecznym i zdrowym zjawiskiem. Podczas hipnozy, tak jak podczas marzeń, jesteśmy przytomni i świadomi, jednak nie dekoncentrują nas zewnętrzne zakłócenia. Zarówno podczas marzeń, jak i podczas hipnozy mózg wchodzi w zakres częstotliwości alfa – różnica jest taka, że podczas hipnozy umysł kierowany jest na konkretne korzystne cele, które chcesz osiągnąć, a nie na fantazje. Takimi korzystnymi celami może być między innymi rzucenie palenia, dieta, poprawa własnego wizerunku, pokonanie fobii i lęków, poprawa pamięci – lista nie ma końca.

Z lektury Hipnozy dla początkujących dowiesz się, jak zahipnotyzować innych lub siebie w dowolnym pożytecznym, wartym starań celu. W książce tej znajdziesz kompletne, instruujące słowo po słowie opisy technik i przykłady przypadków ilustrujących poszczególne kwestie. Nie zostawiam miejsca na domysły. Nauczysz się nawet, jak modyfikować te techniki, aby stworzyć własne metody.

Jeśli chcesz nauczyć się hipnozy, by szybko się wzbogacić lub by próbować kontrolować innych ludzi, szkoda wysiłku! To tak nie działa! W tej książce nie znajdziesz takich procedur. Jeśli jednak chcesz poszerzyć swoją świadomość, przekształcić i wzbogacić swoje życie oraz życie innych osób, a także działać w duchu braterstwa i miłości, czytaj dalej.

Hipnoza to jedno z najbardziej wartościowych narzędzi dostępnych we współczesnym świecie do wzbogacenia naszego życia. Dzięki hipnozie możesz pozbyć się niechcianych nałogów, stworzyć korzystne przyzwyczajenia i konstruktywnie poradzić sobie z każdym ludzkim problemem oraz go rozwiązać. Możesz zaszczepić prawdziwe szczęście w miejsce wcześniejszego niezadowolenia.

[fragment książki, str. 9-10]

O Autorze

William W. Hewitt to dyplomowany hipnoterapeuta kliniczny i zawodowy astrolog. Jako profesjonalista w swojej dziedzinie i autor wielu książek, w tym bestsellera Rozwój zdolności parapsychicznych, przez wiele lat prowadził wykłady na temat siły umysłu, samodoskonalenia, metafizyki i hipnozy.

272 strony 

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:


Zrobisz co zechcę. Techniki hipnotycznego oddziaływania J.Becker
Zrobisz co zechcę. Techniki hipnotycznego oddziaływania J.Becker
Wyższa szkoła hipnozy Kurt Tepperwein
Wyższa szkoła hipnozy Kurt Tepperwein
Charms Gwiazda Arcygamy
Charms Gwiazda Arcygamy
Tarot of the Sacred Feminine instr.pl
Tarot of the Sacred Feminine instr.pl
Deviant Moon Tarot
Deviant Moon Tarot
Zostań medium - Praktyczny przewodnik, Rose V. Eynden
Zostań medium - Praktyczny przewodnik, Rose V. Eynden

Promocje

WWW: Czy się przebudzimy? Marcel Messing
14,70zł
Stara cena:
29,40zł

Światło życia, Barbara Ann Brennan
28,00zł
Stara cena:
35,00zł
Reklama


Tarocistka Iwona

Magia TarotaReklama na naszej stronie

Correct Studio