Jedz, trenuj, zwyciężaj, Miron Heinze

Jedz, trenuj, zwyciężaj, Miron Heinze

Produkt: Jedz, trenuj, zwyciężaj, Miron Heinze
Data dodania: sobota, 12 maj 2018
Recenzje: Napisz recenzję

Cena: 99,00zł

Opis:

Wierzymy, że sylwetki wybitnych sportowców, są odzwierciedleniem ich dusz i charakterów. Doskonale wyrzeźbione ciała mówią więcej, niż tysiące słów. Sekret skrywa się w ich wnętrzu. Wypływa z silnej i niezachwianej woli stania się najlepszą wersją siebie. Napędzani głodem sukcesu, wznoszą się na wyżyny ludzkich możliwości. Niesamowite umiejętności i osiągi są efektem ciężkiej pracy. Aby móc trenować więcej i ciężej od konkurencji, muszą odżywiać się mądrzej.

Potężna siła, niesamowita szybkość i niezłomna wytrzymałość nie są przypadkiem.

To efekty wielogodzinnych treningów i idealnie dopasowanej diety. Odkryj tajniki żywieniowe oparte na najnowszych badaniach naukowych i współpracy z mistrzami Polski, Europy i świata. Dedykowana jest wyczynowym sportowcom oraz amatorom, chcącym doprowadzić swoje ciało do doskonałości.

 

Ta książka pozwoli Ci sięgnąć po marzenia – upragnioną sylwetkę i najwyższe trofea.

  • Plan żywieniowy stworzony pod Twój typ budowy i uprawianą dyscyplinę
  • Fundamentalne dla każdego sportowca zasady dietoterapii
  • Interpretacja wyników krwi i moczu dla zawodników wyczynowych i amatorów
  • Skuteczna suplementacja dla każdego atlety
  • Gospodarka hormonalna sportowców
  • Doping w sporcie
  • oraz wiele więcej...

 

O czym jest ta książka?

Jedz trenuj zwyciężaj pozwala czytelnikowi zrozumieć podstawy dietetyki, oraz jednocześnie wynieść jego wiedzę na zupełnie inny poziom. Nie mówimy już o diecie tylko w kontekście dopasowania jej do aktywności fizycznej, ale co ważniejsze do danego typu budowy ciała.

Fundamentalne tematy - hormonów, omówienia wyników badań sportowca czy dieto terapii, i wiele innych zostały omówione w przystępny sposób, tak by każdy mógł je zrozumieć i przełożyć na własny przykład.

Książka dedykowana jest absolutnie wszystkim sportowcom, którzy chcą codziennie stawać się lepszą wersją siebie.

Bez względu na to, czy trenujesz amatorsko, zawodowo, czy może dopiero chcesz, by sport stał się Twoim sposobem na życie – ta książka pozwoli Ci osiągnąć więcej, szybciej i zdrowiej.

Dowiesz się, jak powinieneś prowadzić się jako wybitny sportowiec.

 

Miron Heinze

Kulturysta, dietetyk sportowy, trener przygotowania motorycznego. Właściciel centrum przygotowania motorycznego, mentalnego i dietetycznego dla sportowców w Gdańsku. Kulturysta, brązowy medalista mistrzostw Polski juniorów do lat 23. Biorący udział w prestiżowych imprezach takich jak Arnold Classic. Trener przygotowania motorycznego, specjalizujący się w metodyce treningowej, skupiając się na poprawie zdolności motorycznych – siły, szybkości i wytrzymałości. Autor wielu publikacji oraz artykułów na temat dietetyki i suplementacji w sportach siłowych, siłowo-szybkościowych. Dietetyk sportowy pracujący z zawodowymi sportowcami jak i amatorami.

 

192 strony, pełny kolor 


Nowości
Promocje

Tarot Aniołów-Tarot of the Angels inst.pl
69,00zł
Stara cena:
75,00zł

Kalendarz ścienny 2020 Unicorns
8,00zł
Stara cena:
20,00zł
Reklama
Tarocistka Iwona

Magia TarotaReklama na naszej stronie

Correct Studio