Karty Bicycle Alchemy II 1977 England

Karty Bicycle Alchemy II 1977 England

Produkt: Karty Bicycle Alchemy II 1977 England
Data dodania: środa, 20 marzec 2013
Recenzje: Napisz recenzję

Cena: 31,00zł

Opis:

 

Rewelacyjne karty amerykańskiej firmy USPC. Doskonałe do gry oraz do sztuczek magicznych! Nie ma amerykańskiego filmu gdzie grają w karty bez kultowej marki BICYCLE!!

Bicycle Alchemy 2 - 1977 England to talia kolorowych kart w stylu gotyckim - kontynuacja bardzo udanej wersji 1. Oryginalne dzieła sztuki alchemii zostały oparte w stylu retro na tradycyjnych obrazach tatuaży, czaszek, płomieni, kości i kart pokerowych, smokach, itp. To kolejna unikalna talia. W talii znajdują się 54 listki w tym 2 jokery. Standardowy indeks na przeciwległych rogach awersu. Talia zapakowana w papierowy kartonik.

Od ponad 120 lat firma U.S. Playing Card Company jest liderem w produkcji i dystrybucji kart do gry dobrze znanych i renomowanych marek, takich jak BICYCLE, BEE, KEM i AVIATOR. Karty firmy USPC to karty najwyższej jakości, ulepszane i udoskonalane nabytym doświadczeniem. Karty doskonale znane wśród początkujących jak i wytrawnych graczy, używane w najbardziej znanych kasynach oraz w turniejach sportowych. Karty firmy USPC dzięki swojej wysokiej jakości zdobyły dużą popularność również wśród magików, doskonałe do sztuczek magicznych. Dzięki tym kartom każdy trik stanie się łatwiejszy i starczą na wiele dłużej niż zwykła talia.

Bicycle to karty wysokiej jakości dzięki pasji firmy USPC. Zawsze kiedy otwierasz nową talię Bicycli pamiętaj, że zostały na ponad 120-u letnim doświadczeniu firmy. Karty zostały wyprodukowane z niestandardowego papieru i powlekane. Stąd też są doskonałe w dłoni.

Wiadomo, że karty te są używane również przez iluzjonistów na całym świecie Popularność zapewniła im ich wysoka jakość. Polecamy je serdecznie, przekonaj się że te karty sprawią że każdy trik stanie się łatwiejszy a starczą na wiele dłużej niż zwykła talia z kiosku przez co wydane pieniądze to inwestycja a nie wydatek !!! Każdy, kto choć raz spróbował wie, że marka Bicycle zapewnie najwyższą jakość kart. Dzięki nim wszystkie tricki wykonasz o wiele łatwiej i przyjemniej. Wynieś swoje wachlarze, przełożenia i manipulacje, na wyższy poziom.

 

  


Promocje

WWW: Czy się przebudzimy? Marcel Messing
14,70zł
Stara cena:
29,40zł

Światło życia, Barbara Ann Brennan
28,00zł
Stara cena:
35,00zł
Reklama


Tarocistka Iwona

Magia TarotaReklama na naszej stronie

Correct Studio