Karty Bicycle Anne Stokes II - Dark Hearts

Karty Bicycle Anne Stokes II - Dark Hearts

Produkt: Karty Bicycle Anne Stokes II - Dark Hearts
Data dodania: środa, 20 marzec 2013
Recenzje: Napisz recenzję

Cena: 31,00zł

Opis:

 

Rewelacyjne karty amerykańskiej firmy USPC. Doskonałe do gry oraz do sztuczek magicznych! Nie ma amerykańskiego filmu gdzie grają w karty bez kultowej marki BICYCLE!!

Bicycle ANNE STOKES 2 - to talia kolorowych kart - jest to kontynuacją bardzo udanej wersji 1. Na każdej karcie znajdują się dzieła sztuki Anne Stokes. Niesamowite wzory i portrety życia fantasy ilustratorki pojawiły się na wielu okładkach książek i gier, jej sztuka została powszechnie uznana. Wszystkie twarze na awersach są wielkim dziełem sztuki, ale również doskonałymi kartami dla magów i kolekcjonerów.To unikalna talia.
Sztuka Fantasy Anne Stokes jest opisywany na wielu okładkach książek i gier. Anne Stokes jest uważana za jednego z najlepszych ilustratorów fantasy i malarstwa gotyckiego na świecie. Jej efektowne wzory i portrety fantazji są powszechnie uznane. Świat fantazji obejmuje szeroki zakres tematów, od romantycznego i magicznego do ciemnych gotyckich Wampirów.
W talii znajdują się 54 listki w tym 2 jokery. Standardowy indeks na przeciwległych rogach awersu. Talia zapakowana w papierowy kartonik.

Od ponad 120 lat firma U.S. Playing Card Company jest liderem w produkcji i dystrybucji kart do gry dobrze znanych i renomowanych marek, takich jak BICYCLE, BEE, KEM i AVIATOR. Karty firmy USPC to karty najwyższej jakości, ulepszane i udoskonalane nabytym doświadczeniem. Karty doskonale znane wśród początkujących jak i wytrawnych graczy, używane w najbardziej znanych kasynach oraz w turniejach sportowych. Karty firmy USPC dzięki swojej wysokiej jakości zdobyły dużą popularność również wśród magików, doskonałe do sztuczek magicznych. Dzięki tym kartom każdy trik stanie się łatwiejszy i starczą na wiele dłużej niż zwykła talia.

Bicycle to karty wysokiej jakości dzięki pasji firmy USPC. Zawsze kiedy otwierasz nową talię Bicycli pamiętaj, że zostały na ponad 120-u letnim doświadczeniu firmy. Karty zostały wyprodukowane z niestandardowego papieru i powlekane. Stąd też są doskonałe w dłoni.

Wiadomo, że karty te są używane również przez iluzjonistów na całym świecie Popularność zapewniła im ich wysoka jakość. Polecamy je serdecznie, przekonaj się że te karty sprawią że każdy trik stanie się łatwiejszy a starczą na wiele dłużej niż zwykła talia z kiosku przez co wydane pieniądze to inwestycja a nie wydatek !!! Każdy, kto choć raz spróbował wie, że marka Bicycle zapewnie najwyższą jakość kart. Dzięki nim wszystkie tricki wykonasz o wiele łatwiej i przyjemniej. Wynieś swoje wachlarze, przełożenia i manipulacje, na wyższy poziom.

 

  


Nowości
Promocje

Kalendarz ścienny 2019 Santa Muerte
8,00zł
Stara cena:
44,00zł

Żywność dla mózgu, dr Neal D. Barnard
27,20zł
Stara cena:
34,00zł
Reklama


Tarocistka Iwona

Magia TarotaReklama na naszej stronie

Correct Studio