Karty Bicycle Tragic Royalty

Karty Bicycle Tragic Royalty

Produkt: Karty Bicycle Tragic Royalty
Data dodania: czwartek, 12 lipiec 2012
Recenzje: Napisz recenzję

Cena: 25,00zł

Opis:

 

Rewelacyjne karty amerykańskiej firmy USPC. Doskonałe do gry w pokera oraz do sztuczek magicznych! Nie ma amerykańskiego filmu gdzie grają w karty bez kultowej marki BICYCLE!!

Karty charakteryzują się wyższą jakością niż standardowe Rider back. Rewers kart jest unikalnym, jedyny w sowim rodzaju, czerwono-czarny projekt graficzny rewersu ŚWIECI w ciemności. Awersy kart to kapryśne i upiorne twarze. Wyobraź sobie, jak fajnie jest grać w nocy, gdy można użyć "świecących" kart. Bicycle Tragic roylate mogą byc idealnym prezentem dla graczy, dla kolekcjonerów, magów lub nawet dzici do nocnej gry rodzinnej! Ilość listków w talii wynosi 55 w tym 2 jokery + dodatkowa karta, rozmiar pokerowy, specjalny kolor rewersu w tonacji szaro-białej.

Od ponad 120 lat firma U.S. Playing Card Company jest liderem w produkcji i dystrybucji kart do gry dobrze znanych i renomowanych marek, takich jak BICYCLE, BEE, KEM i AVIATOR. Karty firmy USPC to karty najwyższej jakości, ulepszane i udoskonalane nabytym doświadczeniem. Karty doskonale znane wśród początkujących jak i wytrawnych graczy, używane w najbardziej znanych kasynach oraz w turniejach sportowych. Karty firmy USPC dzięki swojej wysokiej jakości zdobyły dużą popularność również wśród magików, doskonałe do sztuczek magicznych. Dzięki tym kartom każdy trik stanie się łatwiejszy i starczą na wiele dłużej niż zwykła talia.

Bicycle to karty wysokiej jakości dzięki pasji firmy USPC. Zawsze kiedy otwierasz nową talię Bicycli pamiętaj, że zostały na ponad 120-u letnim doświadczeniu firmy. Karty zostały wyprodukowane z niestandardowego papieru i powlekane. Stąd też są doskonałe w dłoni.

Wiadomo, że karty te są używane również przez iluzjonistów na całym świecie Popularność zapewniła im ich wysoka jakość. Polecamy je serdecznie, przekonaj się że te karty sprawią że każdy trik stanie się łatwiejszy a starczą na wiele dłużej niż zwykła talia z kiosku przez co wydane pieniądze to inwestycja a nie wydatek !!! Każdy, kto choć raz spróbował wie, że marka Bicycle zapewnia najwyższą jakość kart. Dzięki nim wszystkie tricki wykonasz o wiele łatwiej i przyjemniej. Wynieś swoje wachlarze, przełożenia i manipulacje, na wyższy poziom.

  

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:


Tarot of Manara Mini
Tarot of Manara Mini

Nowości
Reklama


Tarocistka Iwona

Magia TarotaReklama na naszej stronie

Correct Studio