Karty Bicycle Warrior Horse

Karty Bicycle Warrior Horse

Produkt: Karty Bicycle Warrior Horse
Data dodania: czwartek, 17 lipiec 2014
Recenzje: Napisz recenzję

Cena: 22,00zł

Opis:

Rewelacyjne karty amerykańskiej firmy USPC. Doskonałe do gry w pokera oraz do sztuczek magicznych! Nie ma amerykańskiego filmu gdzie grają w karty bez kultowej marki BICYCLE!!


Karty BICYCLE WARRIOR HORSE to wyjątkowa talia kart przygotowana na rok chiński - nowy rok chiński rozpoczął się 31 stycznia 2014, to szczęśliwy rok! Ludzie urodzeni w latach koni są aktywni i energiczni, uroczy i weseli, pracowici, opanowani i ostrzy. Koń jest bardzo sympatyczny i umiejętnie nabywa władzę, bogactwo i szacunek. Jesteś koń jeśli urodziłeś się w 1918, 1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014.
Karty przedstawiają unikalny projekt głowy konia wojownika. Awersy są dopasowane kolorystycznie do rewersu z głową konia. Karty BICYCLE WARRIOR HORSE, podobnie jak inne karty marki Bicycle, znane są z wysokiej jakości i drukowane są sekretną formułą „Air Cushion” (posiadają opatentowany poduszkowe wykończenie), która sprawia, że karty Bicycle mają dłuższą żywotność, łatwiej się tasują i układają w wachlarze. Polecane są przez iluzjonistów.

Każda talia zawiera 52 karty + 2 jokery + 1 dodatkową kartę.

Od ponad 120 lat firma U.S. Playing Card Company jest liderem w produkcji i dystrybucji kart do gry dobrze znanych i renomowanych marek, takich jak BICYCLE, BEE, KEM i AVIATOR. Karty firmy USPC to karty najwyższej jakości, ulepszane i udoskonalane nabytym doświadczeniem. Karty doskonale znane wśród początkujących jak i wytrawnych graczy, używane w najbardziej znanych kasynach oraz w turniejach sportowych. Karty firmy USPC dzięki swojej wysokiej jakości zdobyły dużą popularność również wśród magików, doskonałe do sztuczek magicznych. Dzięki tym kartom każdy trik stanie się łatwiejszy i starczą na wiele dłużej niż zwykła talia.

Bicycle to karty wysokiej jakości dzięki pasji firmy USPC. Zawsze kiedy otwierasz nową talię Bicycli pamiętaj, że zostały na ponad 120-u letnim doświadczeniu firmy. Karty zostały wyprodukowane z niestandardowego papieru i powlekane. Stąd też są doskonałe w dłoni.

Wiadomo, że karty te są używane również przez iluzjonistów na całym świecie Popularność zapewniła im ich wysoka jakość. Polecamy je serdecznie, przekonaj się że te karty sprawią że każdy trik stanie się łatwiejszy a starczą na wiele dłużej niż zwykła talia z kiosku przez co wydane pieniądze to inwestycja a nie wydatek !!! Każdy, kto choć raz spróbował wie, że marka Bicycle zapewnie najwyższą jakość kart. Dzięki nim wszystkie tricki wykonasz o wiele łatwiej i przyjemniej. Wynieś swoje wachlarze, przełożenia i manipulacje, na wyższy poziom.
 

 

 

  

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:


Fin de Siecle Kipper EN instr. po polsku, Ciro Marchetti
Fin de Siecle Kipper EN instr. po polsku, Ciro Marchetti
Satynowy woreczek Nuit
Satynowy woreczek Nuit
Arcanum Tarot, instr.pl
Arcanum Tarot, instr.pl
The Book of Shadows Tarot cz.1 As Above instr.pl
The Book of Shadows Tarot cz.1 As Above instr.pl
Magiczne wyprawy po Polsce, Leszek Matela
Magiczne wyprawy po Polsce, Leszek Matela
China Tarot instrukcja po polsku
China Tarot instrukcja po polsku

Promocje

Tarot Aniołów-Tarot of the Angels inst.pl
69,00zł
Stara cena:
75,00zł

Kalendarz ścienny 2020 Unicorns
8,00zł
Stara cena:
20,00zł
Reklama
Tarocistka Iwona

Magia TarotaReklama na naszej stronie

Correct Studio