Lekarstwo na lęk, Lissa Rankin

Lekarstwo na lęk, Lissa Rankin

Produkt: Lekarstwo na lęk, Lissa Rankin
Data dodania: piątek, 07 październik 2016
Recenzje: Napisz recenzję

Cena: 35,70zł

Opis:

Lissa Rankin, autorka Lekarstwa na lęk, wyjaśnia, dlaczego musimy uleczyć się z lęków, które zagrażają naszemu zdrowiu i odzierają nasze życie z radości. Ukazuje nam również, w jaki sposób lęk w ostateczności może nas uzdrowić: otwierając nam oczy na wszystko to, co w naszym życiu potrzebuje uzdrowienia.

Lekarstwo na lęk prezentuje przełomowe rozumienie oddziaływania lęków i wskazuje drogę powrotną do dobrostanu i spełnienia na wszystkich poziomach. Łącząc naukę z duchowością, autorka identyfikuje Cztery Straszne Założenia leżące u podstaw wszystkich lęków – od poczucia, że jesteśmy sami we wszechświecie, do przekonania, że nie poradzimy sobie ze stratą tego, co nam bliskie – i przekształca je w Cztery Deklaracje Odwagi, które nie tylko prowadzą nas ku zdrowiu fizycznemu, lecz również ku głębokiemu przebudzeniu. Posługując się szerokim wachlarzem ćwiczeń opartych na połączeniu ciało-umysł i wieloma tradycjami duchowymi, uczy nas, jak kultywować odwagę, sporządzić spersonalizowaną Receptę na Odwagę i zacząć wieść bardziej autentyczne życie.

Z książki tej dowiesz się:

  • Jak lękliwa myśl przekłada się na zmiany fizjologiczne predysponujące do różnych chorób.

  • Jak odróżniać lęk prawdziwy (pojawiający się wskutek realnego zagrożenia) od lęku fałszywego (uruchamiającego reakcję stresową, która zagraża zdrowiu).

  • Jak wsłuchiwać się w głos wewnętrznej odwagi, naszego „Wewnętrznego ognika”.

  • Jak przekształcać stosunek do niepewności, tak by z czynnika zagrożenia stała się drogą prowadzącą do nowych możliwości.

 

400 stron 


Nowości
Reklama


Tarocistka Iwona

Magia TarotaReklama na naszej stronie

Correct Studio