Ludzka raso, powstań z kolan. Część I. Tropienie lwa, David Icke

Ludzka raso, powstań z kolan. Część I. Tropienie lwa, David Icke

Produkt: Ludzka raso, powstań z kolan. Część I. Tropienie lwa, David Icke
Data dodania: wtorek, 25 listopad 2014
Recenzje: Napisz recenzję

Cena: 44,00zł

Opis:

To kolejna po "Największym sekrecie" rewolucyjna teoria spiskowa dziejów z jeszcze większą dawką prowokujących i szokujących informacji, odmierzonych w rozsądnych dawkach w dwóch komplementarnych tomach!

Z tomem pierwszym, „Tropienie lwa”, zapolujesz na Reptilian – gadzią rasę z niższego czwartego wymiaru, która od tysięcy lat manipuluje ludzkością i krok po kroku realizuje Agendę – plan scentralizowania kontroli nad planetą!

Znajdziesz w nim:

  • Szczegółowe elementy gigantycznej gadziej układanki, która zaprowadzi Cię do Sumeru!
  • Rozkład strategicznych kwater Reptilian i ich sieci podwykonawców, byś wiedział, z kim masz do czynienia!
  • Cenne informacje o klasycznych technikach manipulacji - oprócz znanej już „problem-reakcja-rozwiązanie”, nowe metody, jak: „totalitarny tip-top” czy aparat psychologicznego faszyzmu!
  • Sekrety ekonomii Reptilian – pieniędzy, które nie istnieją, a są źródłem manipulacji ludzkości przez centralę Syjonu!
  • Historię mega przebudzenia Davida Icke’a, który pokaże Ci, jak odzyskać wolność!


Ale to nie wszystko! W drugim tomie „Przebudzenie lwa” odkryjesz kolejne tajemnice, zagadki i nazwiska Reptilian, nauczysz się zasad 8 gier uwolnienia ludzkości od gadziej rasy oraz poznasz program powstania ludzkości przeciwko jaszczurom!
 

 

Nie dawaj sobą dłużej manipulować, nie bądź cichym barankiem prowadzonym na rzeź i nie chowaj głowy w piasek!
Wytrop lwa, którego masz w sobie, a następnie przebudź się, LWIE!
Powstań z kolan!

 

Fragment książki


Żyłem dziwnym życiem; cóż, według standardów większości ludzi to nawet bardzo dziwnym, ale teraz wcale nie wydaje mi się ono takie dziwne. Niegdyś tak było, to pewne. W jednej minucie byłem szanowanym prezenterem telewizyjnym, a w kolejnej – możliwe, że najbardziej wyśmiewaną postacią w brytyjskiej historii.
 

Co się stało? Obudziłem się. Jak na ironię, podczas gdy świat określał mnie jako osobę, która postradała zmysły, przechodziłem tak naprawdę proces ich odzyskiwania. Stawałem się świadomy lub przynajmniej bardziej świadomy. Faktycznie, tzw. „JA” w kontekście tych słów w ogóle nie jest „JA”. To doświadczenie zwane „David Icke”. Prawdziwe „JA”, wieczne „JA” jest Świadomością, z którą „stawałem się” ponownie połączony – podczas gdy „David Icke”, moja ludzka „osobowość”, czy też „doświadczenie”, było szufladkowane jako „szaleniec”.
 

Ludzkość jest tak desperacko zdezorientowana w kwestii różnicy pomiędzy prawdziwym „JA” – Świadomością, która jest jej wiecznym „JA”, – a tym, co nazywamy ludzkim ciałem/umysłem/osobowością. Jedno jest tym, czym jesteśmy, a drugie tym, czego doświadczamy. Ta dezorientacja prowadzi do tego, że miliardy ludzi żyją zgodnie ze swymi fałszywymi tożsamościami, wierząc, iż nimi właśnie są. Jestem Ethel Brown… Jestem Charlie Smith… Urodziłem się tutaj… Pracuję tutaj… Lubię jeździć na wakacje do Hiszpanii. Tym sposobem postrzegają siebie, w przeważającej mierze, przez pryzmat ograniczeń: Nie mogę, mały ja – „Jaś Kowalski”, nie mam mocy.
 

Taka sytuacja odpowiada sieci globalnej manipulacji i kontroli, ponieważ aby stwierdzić oczywistość, o wiele łatwiej jest „doić” i uciskać miliardy „Ań” i „Jasiów Kowalskich” niż miliardy ludzi wiedzących, że ich głównym stanem egzystencji jest wieczna Świadomość – wszystko co jest, było i kiedykolwiek będzie. Nie jesteśmy naszymi ciałami – jesteśmy nieskończoną Świadomością, doświadczającą świat dzięki naszym ciałom.
 

Pozwólcie, że w tej książce wyjaśnię, skąd pochodzę, ponieważ wszystko, co tu przeczytacie, włącznie z moją historią (doświadczeniem), do tego się odnosi. Żyjemy we wszechświecie wirtualnej rzeczywistości, trafnie symbolizowanym przez filmową trylogię Matrix, choć jest to nieco bardziej złożone niż w filmie. Nie jesteśmy naszymi ciałami ani nawet umysłami. One są tylko narzędziami, które pozwalają nam doświadczać tego wszechświata wirtualnej rzeczywistości w – jak się okaże – na wiele sposobów fantastycznie zaawansowanej wersji Internetu; „doświadczamy” tego, co ma ON nam do zaoferowania, tylko sami nie możemy się wylogować. Potrzebujemy przewodu lub interfejsu, który pozwala nam być „online”. Nazywamy ten interfejs komputerem. Sam wszechświat wirtualnej rzeczywistości działa całkiem podobnie, oczywiście na nieskończenie wyższym poziomie wyrafinowania. W porównaniu do tych liczydeł jesteśmy co najmniej gadającymi statkami kosmicznymi.
 

Prawdziwe „JA” – Świadomość w swym wiecznym, nieskończonym stanie nie ma formy. Jest po prostu świadome. Interfejsem używanym przez Świadomość jest system komputerowy zwany ludzkim ciałem i umysłem. Ciało, jeśli przyjrzeć się dowodom, to najbardziej oczywisty komputer, a jego system komunikacyjny jest tym, co nazywamy „umysłem”, czy też raczej tym, co określam jako umysł. Mówimy o „moim” umyśle, „jego” umyśle, „jej” umyśle, „ich” umysłach i tak dalej, ale sugerowałbym, że istnieje tylko jeden umysł. Jest ON interfejsem pomiędzy Świadomością i tym wszechświatem wirtualnej rzeczywistości, i każdy, od newage’owca do bankiera z Wall Street, wyraża inne aspekty tego umysłu – chyba że staną się oni świadomi i zdadzą sobie sprawę, że ciało i umysł nie jest tym, czym oni są. Wtedy mogą otworzyć swój umysł na Świadomość, uświadamiając sobie, czym naprawdę są. Można to nazwać stanem „prawdziwej samoświadomości”, przeciwieństwem fałszywego, świadomego siebie umysłu.

[Fragment Rozdziału 1, s. 25-26]

 

David Icke – prezenter telewizyjny, który za głoszenie teorii spiskowych o gadziej rasie rządzącej wszechświatem stał się najbardziej wyśmiewaną postacią w brytyjskiej historii! Dziś autor ponad 20 szokujących książek i czołowy demaskator rzeczywistości, w której żyjemy!

 

419 stron 


Promocje

Kalendarz ścienny 2019 Santa Muerte
8,00zł
Stara cena:
44,00zł

Żywność dla mózgu, dr Neal D. Barnard
27,20zł
Stara cena:
34,00zł
Reklama


Tarocistka Iwona

Magia TarotaReklama na naszej stronie

Correct Studio