Mandale anielskie - karty, Halina Szejak vel Żeak

Mandale anielskie - karty, Halina Szejak vel Żeak

Produkt: Mandale anielskie - karty, Halina Szejak vel Żeak
Data dodania: poniedziałek, 01 luty 2010
Recenzje: Napisz recenzję

Cena: 115,94zł 138,12zł

Opis:

Są to reprodukcje Mandali Anielskich, przedsawiające KWINTESENCJE DUSZ 13 ANIOŁÓW wraz z praktycznyą książeczką do dywinacji, oraz Diagramem do wyboru najodpowiedniejszego Anioła na okoliczność. W ręcznie wykonanym, kolorowym pobłogosławionym, puzdereczku.

13 kart na papierze kredowym o wymiarach 10,5 cm X 15 cm

Halina Szejak vel Żeak - malarka, poetka i arte terapeutka. Wizjonerka, Coacherka i Mentorka. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, Ericsonowskiego Studium Terapii Sztuką oraz Europejskiej Szkoły Arte- Socjo- Psycho- Somato-Analizy w Strasburgu. Członkini Międzynarodowej Organizacji Wychowania przez Sztukę INSEA przy UNICEF, Międzynarodowego Towarzystwa Somatoterapeutów E.E.P.S.S.A. z siedzibą we Francji oraz Związku Polskich Artystów Plastyków. Aktywnie uczestniczy w Kongresach naukowych w kraju i za granicą. Wydaje książki poświęcone terapii sztuką. Publikuje artykuły w prasie, występuje w programach radiowych i telewizyjnych, jest współrealizatorem filmu TV Mandala, Orationis Millenium oraz Jej Portret - emitowany w TVN.
Twórczyni i propagatorka Sztuki Nowej Ery - malarstwa duchowego (energetycznego), które służy do uzdrawiania. Specjalizuje się w tworzeniu mandali. Widzi, maluje i interpretuje aury. Prace swoje prezentuje na wystawach w kraju i za granicą.