Między niebem a ziemią - James F. Twyman

Między niebem a ziemią - James F. Twyman

Produkt: Między niebem a ziemią - James F. Twyman
Data dodania: czwartek, 27 październik 2011
Recenzje: Napisz recenzję

Cena: 28,00zł

Opis:

„Między niebem a ziemią” to niezwykła opowieść, będąca zapisem autentycznych doświadczeń autora.

Lynda, żona Jamesa Twymana, została bez powodu zamordowana przez dwóch mężczyzn, którzy włamali się do jej mieszkania. Trzy i pół roku później James pod wpływem snów i dziwnych wizji odbywa podróż do Lakeview, na drogę stanową numer 144, gdzie na krótko po śmierci żony, sam o mało nie zginął. Tajemnicze miejsce przyciąga go w hipnotyczny sposób, ale jak się okazuje, nie jest to zwykła droga.

Miejscowi ze względu na głębokie urwiska, wokół których wije się ta niebezpieczna i kręta trasa, zwą ją Aleją Samobójców, natomiast według Indian droga prowadzi przez tereny, na których granica między światem ludzi i światem duchów jest bardzo cienka.…

Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy można skontaktować się z bliskimi osobami, które zmarły, nie musisz mieć już wątpliwości. Jeśli myślałeś, że niebo i ziemia nie są ze sobą związane, ta książka ukaże ci świat, o jakim nie śniłeś... świat, w którym miłość trwa wiecznie, a życie nigdy nie przemija.

„Raz na całe pokolenie trafia się historia miłosna, która zmienia nasze spojrzenie na życie. To jest właśnie taka historia”.

Neale Donald Walsch


244 strony 


Nowości
Reklama


Tarocistka Iwona

Magia TarotaReklama na naszej stronie

Correct Studio