Myśl i chudnij - DVD, Esther i Jerry Hicks

Myśl i chudnij - DVD, Esther i Jerry Hicks

Produkt: Myśl i chudnij - DVD, Esther i Jerry Hicks
Data dodania: środa, 02 maj 2012
Recenzje: Napisz recenzję

Cena: 35,20zł 44,00zł

Opis:

Od teraz polscy pasjonaci Prawa Przyciągania mają nareszcie możliwość zobaczenia Esther i Jerry'ego Hicks w trakcie przyjmowania przekazu od Abrahama. Wszystko dzięki pierwszemu na naszym rynku DVD przedstawiającemu przekaz od tego niecielesnego, wszechwiedzącego bytu do osób cierpiących na nadwagę. Oto co może Ci on doradzić w kwestii osiągania wymarzonej sylwetki.


Dowiesz się, jak z pomocą metody małych kroczków i drobnych zmian stopniowo przybliżać się do celu i przyspieszyć swój metabolizm. Może się także okazać, że dotychczasowe starania nie przyniosły oczekiwanego efektu ponieważ ustawiałeś się „pod prąd” w stosunku do swoich pragnień. Mogłeś też być nadmiernie przywiązany do tego, jak obecnie wyglądasz.

Jak przekonuje Abraham, poszukiwanie diet i cudownych środków odchudzających jest działaniem utrudniającym nam osiągniecie sukcesu. Podczas gdy szukamy dodatkowego wsparcia, miliony komórek w naszym ciele tylko czekają, by spełnić nasze pragnienia. Często wystarczy sama zmiana oczekiwań i odrzucenie porad wątpliwych ekspertów, na których już niejednokrotnie się zawiodłeś.

W odchudzaniu kluczowe jest to, co myślisz i jak się czujesz, a nie to, co jesz!

Format DVD 


Reklama


Tarocistka Iwona

Magia TarotaReklama na naszej stronie

Correct Studio