Nastoletnia czarownica - Silver Ravenwolf

Nastoletnia czarownica - Silver Ravenwolf

Produkt: Nastoletnia czarownica - Silver Ravenwolf
Data dodania: czwartek, 20 grudzień 2012
Recenzje: Napisz recenzję

Cena: 33,00zł

Opis:

Nastoletnia czarownica to nie tylko zbiór ponad 75 zaklęć dla adeptek czarostwa, zafascynowanych magią i odkrywaniem nowych rzeczy.

To książka dla nastolatek, które chcą pokonać przeciwności losu, są nieszczęśliwie zakochane i boją się wyznać swoją miłość, czują się samotne, nie mają przyjaciół i rodziny. Także i dla tych, które chcą szybko poprawić oceny w szkole, zyskać pieniądze, zaufanie rodziców i sympatię kolegów i koleżanek.

Nastoletnia czarownica to również źródło informacji o tym, kim tak naprawdę są czarownice. Mimo powszechnej opinii, że latają na miotłach, gotują wywary w kotłach i rzucają uroki, tak naprawdę nie mają one z tym nic wspólnego. Kochają ludzi i chcą być kochane, są uczciwe i dobre.

W końcu Nastoletnia czarownica jest także książką, która traktuje o istocie czarostwa, religii Wicca i praktykach wiccańskich. Porusza ona zagadnienia związane z Boginią i Bogiem, Kołem Roku czy Piramidą Czarownic. Można się z niej dowiedzieć wielu niezwykłych informacji o symbolach magicznych, rytuałach, wiccańskich świętach, sabatach i esbatach, ołtarzach i medytacji, zdolnościach parapsychicznych i etyce czarostwa.

Autorka książki, Wysoka Kapłanka, Silver RavenWolf, nazywana w klanie Mamą, pokazuje w Nastoletniej czarownicy, w jaki sposób te starożytne, oparte na naturze praktyki duchowe mogą być wykorzystane w XXI wieku do zdobycia miłości, przyjaźni, poczucia spełnienia i szczęścia. Prowadzi ona młode czarownice przez magiczne krainy i każdej z nich tłumaczy istotę życia: „nigdy nie przestawaj marzyć, nigdy się nie poddawaj. To ty jesteś magią, a magia to miłość”.

Nastoletnia czarownica jest więc magiczną historią, pisaną językiem miłości.

 

 

O autorce

Silver RavenWolf

Silver, urodzona w sercu Pensylwanii, od dziecka interesowała się magią.
„Jeśli zajmujesz się magią, najlepszym sposobem na bycie zaakceptowaną jest pokazanie ludziom, kim jesteś” – twierdzi Silver. „Gdy cię poznają i dowiedzą się, w co wierzysz i jakimi zasadami się kierujesz, ich podejście do kwestii wyznawanej przez ciebie religii zejdzie na drugi plan. Pozwól, by cię poznali – zajrzeli w twe wnętrze i dowiedzieli się, czym się zajmujesz. Tak powinno być w przypadku wszystkich ludzi”.

 

Urodzona 11 września 1956 roku Silver to prawdziwa zodiakalna Panna: uwielbia sporządzanie list i porządkowanie wszystkiego wokół. Obecnie pracuje nad zdobyciem certyfikatu hipnoterapii klinicznej. Jest typową kobietą lat 90-tych – trudno przyprzeć ją do muru. „Bardzo dużo czasu poświęcam swojej czwórce dzieci. To one są w moim życiu na pierwszym miejscu – cała reszta musi znać swoje miejsce w kolejce!” – mówi.
 

Podczas swoich podróży po Stanach Zjednoczonych Silver wykłada wiele przedmiotów związanych z magią. Uzyskała tytuł kapłanki Wicca i jest przywódczynią działającego na terenie ośmiu stanów klanu Black Forest. Pełni także rolę nestorki rodu Serphant Stone. Jest przewodniczącą organizacji International Wiccan/Pagan Press Alliance1. Prowadzi uzdrawiające sesje dla osób wszystkich wyznań.

 

296 stron 

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:


Oczyszczanie woskiem i jajem - Kamila Ryszkowska
Oczyszczanie woskiem i jajem - Kamila Ryszkowska
Praktyczna magia dobrobytu - Ellen Dugan
Praktyczna magia dobrobytu - Ellen Dugan
Księżycowe zaklęcia. Diane Ahlquist
Księżycowe zaklęcia. Diane Ahlquist
Magia mózgu, Philip H. Farber
Magia mózgu, Philip H. Farber
Magiczna Pani Domu.Współczesne zaklęcia i rytuały na każdy dzień
Magiczna Pani Domu.Współczesne zaklęcia i rytuały na każdy dzień
Amulety, zaklęcia i rytuały Białej Magii Ray T. Malbrough
Amulety, zaklęcia i rytuały Białej Magii Ray T. Malbrough

Nowości
Promocje

Tarot Aniołów-Tarot of the Angels inst.pl
69,00zł
Stara cena:
75,00zł

Kalendarz ścienny 2020 Unicorns
15,01zł
Stara cena:
20,00zł
Reklama
Tarocistka Iwona

Magia TarotaReklama na naszej stronie

Correct Studio