Nastoletnia czarownica - Silver Ravenwolf

Nastoletnia czarownica - Silver Ravenwolf

Produkt: Nastoletnia czarownica - Silver Ravenwolf
Data dodania: czwartek, 20 grudzień 2012
Recenzje: Napisz recenzję

Cena: 33,00zł

Opis:

Nastoletnia czarownica to nie tylko zbiór ponad 75 zaklęć dla adeptek czarostwa, zafascynowanych magią i odkrywaniem nowych rzeczy.

To książka dla nastolatek, które chcą pokonać przeciwności losu, są nieszczęśliwie zakochane i boją się wyznać swoją miłość, czują się samotne, nie mają przyjaciół i rodziny. Także i dla tych, które chcą szybko poprawić oceny w szkole, zyskać pieniądze, zaufanie rodziców i sympatię kolegów i koleżanek.

Nastoletnia czarownica to również źródło informacji o tym, kim tak naprawdę są czarownice. Mimo powszechnej opinii, że latają na miotłach, gotują wywary w kotłach i rzucają uroki, tak naprawdę nie mają one z tym nic wspólnego. Kochają ludzi i chcą być kochane, są uczciwe i dobre.

W końcu Nastoletnia czarownica jest także książką, która traktuje o istocie czarostwa, religii Wicca i praktykach wiccańskich. Porusza ona zagadnienia związane z Boginią i Bogiem, Kołem Roku czy Piramidą Czarownic. Można się z niej dowiedzieć wielu niezwykłych informacji o symbolach magicznych, rytuałach, wiccańskich świętach, sabatach i esbatach, ołtarzach i medytacji, zdolnościach parapsychicznych i etyce czarostwa.

Autorka książki, Wysoka Kapłanka, Silver RavenWolf, nazywana w klanie Mamą, pokazuje w Nastoletniej czarownicy, w jaki sposób te starożytne, oparte na naturze praktyki duchowe mogą być wykorzystane w XXI wieku do zdobycia miłości, przyjaźni, poczucia spełnienia i szczęścia. Prowadzi ona młode czarownice przez magiczne krainy i każdej z nich tłumaczy istotę życia: „nigdy nie przestawaj marzyć, nigdy się nie poddawaj. To ty jesteś magią, a magia to miłość”.

Nastoletnia czarownica jest więc magiczną historią, pisaną językiem miłości.

 

 

O autorce

Silver RavenWolf

Silver, urodzona w sercu Pensylwanii, od dziecka interesowała się magią.
„Jeśli zajmujesz się magią, najlepszym sposobem na bycie zaakceptowaną jest pokazanie ludziom, kim jesteś” – twierdzi Silver. „Gdy cię poznają i dowiedzą się, w co wierzysz i jakimi zasadami się kierujesz, ich podejście do kwestii wyznawanej przez ciebie religii zejdzie na drugi plan. Pozwól, by cię poznali – zajrzeli w twe wnętrze i dowiedzieli się, czym się zajmujesz. Tak powinno być w przypadku wszystkich ludzi”.

 

Urodzona 11 września 1956 roku Silver to prawdziwa zodiakalna Panna: uwielbia sporządzanie list i porządkowanie wszystkiego wokół. Obecnie pracuje nad zdobyciem certyfikatu hipnoterapii klinicznej. Jest typową kobietą lat 90-tych – trudno przyprzeć ją do muru. „Bardzo dużo czasu poświęcam swojej czwórce dzieci. To one są w moim życiu na pierwszym miejscu – cała reszta musi znać swoje miejsce w kolejce!” – mówi.
 

Podczas swoich podróży po Stanach Zjednoczonych Silver wykłada wiele przedmiotów związanych z magią. Uzyskała tytuł kapłanki Wicca i jest przywódczynią działającego na terenie ośmiu stanów klanu Black Forest. Pełni także rolę nestorki rodu Serphant Stone. Jest przewodniczącą organizacji International Wiccan/Pagan Press Alliance1. Prowadzi uzdrawiające sesje dla osób wszystkich wyznań.

 

296 stron 

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:


Tajemnice wiedzy atlantydzkiej Matela Leszek
Tajemnice wiedzy atlantydzkiej Matela Leszek
Tajniki magii świec, Berenika Tern
Tajniki magii świec, Berenika Tern
Księżycowe zaklęcia. Diane Ahlquist
Księżycowe zaklęcia. Diane Ahlquist
Magia mózgu, Philip H. Farber
Magia mózgu, Philip H. Farber
Oczyszczanie woskiem i jajem - Kamila Ryszkowska
Oczyszczanie woskiem i jajem - Kamila Ryszkowska
Praktyczna magia dobrobytu - Ellen Dugan
Praktyczna magia dobrobytu - Ellen Dugan

Nowości
Promocje

Tarot Aniołów-Tarot of the Angels inst.pl
69,00zł
Stara cena:
75,00zł

Kalendarz ścienny 2020 Unicorns
8,00zł
Stara cena:
20,00zł
Reklama
Tarocistka Iwona

Magia TarotaReklama na naszej stronie

Correct Studio