Poszukiwanie - Denise Linn

Poszukiwanie - Denise Linn

Produkt: Poszukiwanie - Denise Linn
Data dodania: wtorek, 02 grudzień 2014
Recenzje: Napisz recenzję

Cena: 33,00zł

Opis:

Denise sięga do swoich indiańskich korzeni i mądrości innych kultur, by pokazać nam, w jaki sposób w naszych współczesnych czasach wybrać się w podróż do wnętrza siebie poprzez przebywanie pośród natury - w odosobnieniu. Przez wieki ludzie w starożytnych kulturach wyruszali na obrzędy przejścia, by zyskać wejście do duchowych sfer i zdobyć wiedzę o sobie. Denise pokazuje nam, że każdy może stworzyć swoją świętą przestrzeń - w dowolnym miejscu i czasie, choć łono natury jest tu jednak najlepszym wyborem.

Książka pokazuje, jak się przygotować i stworzyć swój własny program wyprawy w głąb siebie. To ważna pozycja dla każdego, kto pragnie doświadczyć wycofania lub wyjątkowego osobistego Poszukiwania samodzielnie.

Dzięki "Poszukiwaniu" będziesz miał możliwość:

· Odkryć cel życia

· Odnaleźć tajemnicę w samym sercu życia

· Pozbyć się ograniczających przekonań dotyczących siebie oraz uzdrowić emocjonalne rany

· Przywołać wizję

· Wykorzystać moc świętego kręgu

· Uwolnić się od lęków i zyskać spokój umysłu

Ta książka dostarcza ci niezbędnych narzędzi, by przygotować się do Poszukiwania Wizji, które zabierze cię do środka twojej duszy.

Denise Linn, autorką 17 książek, m. in. Sacred Space i Soul Coaching, 28 dni na odkrycie swojego prawdziwego „ja”, jest międzynarodową mówczynią, uzdrowicielką i popularną gospodynią radiowych talk-show. Jest założycielką Międzynarodowego Instytutu Soul Coachingu®, profesjonalnego kursu, a także twórczynią Wewnętrznego Wyrównania®. Denise prowadzi seminaria na pięciu kontynentach i pojawia się w programach radiowych i telewizyjnych na całym świecie. Strona internetowa: www.DeniseLinn.com

Meadow Linn zdobyła tytuł licencjata w Williams College i tytuł magistra na Uniwersytecie Columbia, jest współautorką The Mystic Cookbook. Meadow prowadzi rubrykę poświęconą jedzeniu i stylowi życia w gazecie w Seattle. Strona internetowa: www.savortheday.com

Autor: Denise Linn i Meadow Linn 

Rok wydania: 2014 

Ilość stron: 208 

Format:152x228 mm 

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:


Możesz Uzdrowić Siebie - Seka Nikolic
Możesz Uzdrowić Siebie - Seka Nikolic
Visconti Tarot Mini
Visconti Tarot Mini

Reklama


Tarocistka Iwona

Magia TarotaReklama na naszej stronie

Correct Studio