Rzeczywista astrologia John Frawley

Rzeczywista astrologia John Frawley

Produkt: Rzeczywista astrologia John Frawley
Data dodania: czwartek, 11 marzec 2010
Recenzje: Napisz recenzję

Cena: 30,45zł

Opis:

 Astrologia, która dzisiaj jest wszechobecna, różni się całkowicie od astrologii, jaką praktykowano na przestrzeni niemal całej jej długiej historii. Rozmydlona i zniekształcona wersja astrologii, którą tak doskonale znamy, nie jest tą nauką, która swoją głębią intelektualną i praktyczną precyzją fascynowała tak wiele najwybitniejszych umysłów naszej kultury.

W Rzeczywistej astrologii John Frawley przedstawia wnikliwą – i często zabawną – krytykę współczesnej astrologii, oraz szczegółowe wprowadzenie we wszystkie główne gałęzie rzemiosła tradycyjnego. Usuwając błędne mniemania zarówno współczesnych astrologów, jak i sceptyków, przejrzyste przedstawienie tła kosmologicznego wyjaśnia, jak i dlaczego działa tradycyjna astrologia. Prowadzi to krok po kroku do metody dostępnej dla ludzi nie posiadających wcześniejszej wiedzy w tym obszarze, a zarazem wystarczająco szczegółowej, by mogła służyć jako vademecum dla adepta czy praktykującego astrologa.

„W tej logicznej, wyczerpującej, lecz przystępnej pracy, John Frawley stawia wagę swojego doświadczenia i praktyki astrologicznej obok skarbca astrologicznej Tradycji, by stworzyć nie tylko wyraźnie współczesny przewodnik i wprowadzenie do Tradycji Astrologicznej, lecz także głęboką satyrę na astrologię współczesną.”

Z Wprowadzenia Victora LaudeBogata filozoficznie – prawdziwie zabawna – napisana przez mistrza przedmiotu i wzbogacona o bezcenne porady praktyczne. Bardzo polecam tę książkę. – The Mountain Astrologer

Niezbędna dla wszystkich poważnych astrologów. Kup ją! – The Astrological Association Journal

Lektura obowiązkowa każdego astrologa – Prediction

John Frawley to jeden z nielicznych współczesnych ludzi praktykujących Rzeczywistą Astrologię. Posiada klientów i uczniów na sześciu kontynentach. Regularnie demonstruje w telewizji ogromną trafność tych tradycyjnych metod.

320 stron
 
Pozostałe informacje (w formacie PDF):
Spis treści
Przykładowy fragment książki
Tył okładki


 

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:


Kadzidła Tulasi Hexagonal - Lotus
Kadzidła Tulasi Hexagonal - Lotus
Kadzidła Tulasi Hexagonal - Orange
Kadzidła Tulasi Hexagonal - Orange
Kadzidła Stamford Masala - Harmony
Kadzidła Stamford Masala - Harmony
Karty Cygańskie Gypsy Oracle Cards instrukcja po polsku
Karty Cygańskie Gypsy Oracle Cards instrukcja po polsku
Kadzidła Stamford Masala Lavender Fields
Kadzidła Stamford Masala Lavender Fields
Karty cygańskie Piatnik instr. pl
Karty cygańskie Piatnik instr. pl