Sieć - D Marie Jones Larry Flaxman

Sieć - D Marie Jones Larry Flaxman

Produkt: Sieć - D Marie Jones Larry Flaxman
Data dodania: wtorek, 24 luty 2015
Recenzje: Napisz recenzję

Cena: 37,80zł

Opis:

Czy wiesz, że rzeczywistość, w której żyjesz, tworzą: materia, duchy, anioły, kosmici, zjawiska z pogranicza fizyki kwantowej, biologii, neurobiologii, metafizyki – nawet zjawiska paranormalne? Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że – wbrew twierdzeniom naukowców głównego nurtu – świat jest czymś więcej niż to, co możesz dotknąć i zobaczyć na co dzień?

Oto zbiór rewolucyjnych badań, które dowodzą, że wszechświat jest rozległą SIECIĄ połączonych ze sobą poziomów istnienia, wielorakich sfer i zupełnie nowych przestrzeni.

Dzięki tej książce:

  • Poznasz sposoby dotarcia do równoległych wymiarów.
  • Odkryjesz techniki wchodzenia w odmienne stany świadomości i przemieszczania się między różnymi poziomami istnienia.
  • Nauczysz się doświadczać tego, co do tej pory było poza zasięgiem twoich zmysłów.


Już nigdy nie spojrzysz na rzeczywistość w ten sam sposób…

 

Fragment książki


CZYM JEST RZECZYWISTOŚĆ?

Nieskończona liczba mędrców, naukowców, filozofów i przywódców duchowych od dawna stawia właśnie to pytanie. Jednak mimo stuleci dociekań wciąż mało wiemy, jeśli w ogóle cokolwiek, o prawdziwej naturze rzeczywistości. Jednocześnie wydaje się, że istnieją niezmiennie pewne wskazówki dotyczące odkrywania tej wielkiej tajemnicy. Przywołane tutaj podpowiedzi znajdowałyby się dokładnie przed nami, ukryte choćby w jasnym polu widzenia. Takie wskazówki mogą ujawniać faktyczną strukturę czy też – co bardziej prawdopodobne – infrastrukturę rzeczywistości, odzwierciedlaną prawami nauki, opisywaną przez najświętsze teksty religijne, widoczną nawet w budowie naszego ciała, mózgu i umysłu.

Sami istniejemy w tej strukturze, stanowimy jej część i potrafimy ją wręcz przenikać. A wizja struktury otwiera człowieka na nowe zdumiewające perspektywy oraz doznania, które uważaliśmy za niemożliwe. Tę strukturę wyróżnia zarówno nauka, orientacja duchowa, jak i metafizyka. Innymi słowy, koncepcja Sieci może przybierać inne nazwy i występować w różnorodnych wariantach, lecz odnosi się do wszelkich aspektów bytu, począwszy od świata fizyki kwantowej i pola punktu zerowego, poprzez różne poziomy świadomości, odmienne stany umysłu, aż po warstwowe sfery przynależne szamanom i uzdrowicielom.

Nieco ponad 5 lat temu spotkaliśmy się jako osoby z podobnymi zainteresowaniami i równie intensywną pasją szukania odpowiedzi na najistotniejsze pytania dotyczące ludzkiego życia. Kim jesteśmy? Jak się tu dostaliśmy? Czy nasza egzystencja ma cel? Czy istnieją inne światy poza naszym? Połączyliśmy siły i zostaliśmy partnerami w przedsięwzięciu, które nazwaliśmy ParaExplorers. To określenie powstało na bazie dosłownego wyrażenia „para badaczy”. I wyruszyliśmy w naukową podróż, aby wspólnie badać nieznane obszary widzialne i niewidzialne.

[fragment „Wstępu”, s. 11-12]
 


O autorach
 

Marie D. Jones – autorka 12 książek (każda stała się bestsellerem w USA), blogerka; badaczka organizacji MUFON, zajmującej się problematyką UFO. Specjalizuje się w metafizyce, zjawiskach paranormalnych oraz zagadnieniach z pogranicza nauki - jako licencjonowana nauczycielka nowej myśli/metafizyki, prowadziła na ten temat kursy. Obecnie jest konsultantką oraz kierowniczką projektów zespołu badawczego Arkansas Paranormal AND Anomalous Studies Team – ARPAST, w ramach której współpracuje z Larrym Flaxmanem nad projektem, określanym mianem Sieci. Wystąpiła w programach telewizyjnych Nostradamus Effect i Ancient Aliens, nadawanych na kanale History. Pracowała również jako konsultantka ds. UFO/uprowadzeń podczas realizacji filmu science-fiction The Fourth Kind z 2009 roku.

Larry Flaxman – aktywny badacz zjawisk paranormalnych od ponad 13 lat, przewodniczący zespołu ARPAST, który pod jego kierownictwem stał się jedną z największych i najbardziej aktywnych organizacji zajmujących się zjawiskami paranormalnymi. Ceniony jest za wiedzę w zakresie prawidłowego wykorzystywania sprzętu oraz technik służących do prowadzenia specjalistycznych badań. Pracuje jako doradca techniczny kilku grup, które zajmują się problematyką anomalii. Wystąpił w programie telewizyjnym Ghost Lab na Discovery Channel oraz w audycji Ancient Aliens na kanale History. Wygłasza wykłady na temat zjawisk paranormalnych i metafizyki, rozpoczął badania efektów środowiskowych i anomalii, co może przyczynić się do zrozumienia sfery zjawisk paranormalnych.

 

216 stron 

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:


W poszukiwaniu wzoru duszy, Panache Desai
W poszukiwaniu wzoru duszy, Panache Desai
Mistyczny Kipper, Regula E. Fiechter, Urban Trösch
Mistyczny Kipper, Regula E. Fiechter, Urban Trösch
Dialogi z karmą, Daria Telezhko
Dialogi z karmą, Daria Telezhko
Echa przeszłych wcieleń, Judith Marshall
Echa przeszłych wcieleń, Judith Marshall
Kroniki Akaszy Jedyna Prawdziwa Miłość, Gabrielle Orr
Kroniki Akaszy Jedyna Prawdziwa Miłość, Gabrielle Orr
Tarot a zdrowie A.A. Chrzanowska
Tarot a zdrowie A.A. Chrzanowska

Reklama


Tarocistka Iwona

Magia TarotaReklama na naszej stronie

Correct Studio