Siedlisko duszy - Gary Zukav

Siedlisko duszy - Gary Zukav

Produkt: Siedlisko duszy - Gary Zukav
Data dodania: środa, 17 czerwiec 2015
Recenzje: Napisz recenzję

Cena: 39,00zł

Opis:

Oto książka dla wszystkich, których nie zadowalają płytkie, czasem banalne wyjaśnienia dotyczące pochodzenia ludzkości.

Autor mówi o umiejętności budowania autentycznej mocy, czyli władzy nad swoim życiem wewnętrznym: emocjami, myślami, intencjami, świadomością wyborów, umiejętnością kierowania sercem i intuicją, a przez to dostrojeniem się do swojej DUSZY, która już tu na Ziemi odgrywa ogromną rolę.

To dzieło opisujące narodziny nowego człowieka, który rodzi się w nas samych, dzięki Siedlisku duszy możemy uczestniczyć w tych narodzinach, zrozumieć je i uczestniczyć w nich z mądrością i pełną świadomością.

Książka pokazuje również, jak udoskonalić swoje życie codzienne, jak każde małżeństwo spoić w partnerstwo duchowe, jak zadbać o pokój na świecie, jak zrozumieć nasz gatunek i ewolucję.

To publikacja dająca szerokie spojrzenie na odwieczne pytania człowieka: „Skąd jesteśmy?”, „Dokąd podążamy?”, dzięki czemu możesz dotknąć głębi swego istnienia i poznania oraz masz szansę „zajrzenia w siebie”. Ta wyjątkowa pozycja, w zaskakująco jasny i klarowny sposób wyjaśnia podstawowe zagadnienia ludzkiej egzystencji, przez co każdy masz szansę doświadczyć procesu narodzin samego siebie.

Niniejsze wydanie to wznowienie bestsellerowej książki Gary’ego Zukava pt. Siedlisko duszy opublikowane z okazji 25-lecia premiery i poszerzone o przedmowę m.in. Oprah Winfrey.

O autorze

Gary Zukav – autor bestsellera Tańczący Mistrzowie Wu Li, absolwent Uniwersytetu Harvarda. Swoimi przemowami i publicznymi wystąpieniami inspiruje miliony odbiorców na całym świecie. Prowadzi stronę www.seatofthesoul.com, cieszącą się ogromnym zainteresowaniem.

 

360 stron 


Nowości
Promocje

CzaroMarownik 2018
22,40zł
Stara cena:
28,00zł

Klinika spełnionych nadziei mgr Adam Ziółkowski
11,55zł
Stara cena:
20,90zł
Reklama


Tarocistka Iwona

Magia TarotaReklama na naszej stronie

Correct Studio