Sztuka uzdrawiania według kahunów Serge Kahili King

Sztuka uzdrawiania według kahunów Serge Kahili King

Produkt: Sztuka uzdrawiania według kahunów Serge Kahili King
Data dodania: niedziela, 12 lipiec 2009
Recenzje: Napisz recenzję

Cena: 34,65zł

Opis:

Długo oczekiwana, niewydana dotychczas w naszym kraju, klasyczna, legendarna wręcz pozycja, będąca kopalnią wiedzy na temat filozofii oraz psychologii Huny - starożytnej wiedzy hawajskiej. Książka oparta jest na pracy doktorskiej autora, dostarcza wielu informacji na temat burzliwej historii Wysp Hawajskich, ich systemu społecznego, obala stereotyp prymitywnych dzikusów, jaki towarzyszy od wieków wizerunkowi mieszkańców Polinezji, ukazując jak wiele rozwiązań, w wielu dziedzinach, które zwykliśmy uznawać za zdobycze naszej zachodniej cywilizacji, były znane na wyspach już wiele wieków temu.

Serge Kahili King wprowadza nas w arkana starożytnej hawajskiej tradycji, zawierającej pełen program zapobiegania chorobom oraz ich uleczania. Nie lada  atrakcja dla czytelnika jest dodatek zawierający sposób odszyfrowywania języka hawajskiego, w którego strukturze zapisana została starożytna wiedza, co pozwoliło jej przetrwać przez wieki. Książka zawiera bogatą bibliografię (wraz z komentarzami) pozycji na temat Huny.

Lektura "Sztuki uzdrawiania według kahunów" uświadamia nam jak ogromny potencjał drzemie wewnątrz każdego z nas, uczy jak z niego korzystać i osiągać niewyobrażalną wręcz moc uzdrawiania duszy i ciała.

 

Sylwetka autora

Serge Kahili King, doktor psychologii, opublikował największą na świecie ilość książek i nagrań audio oraz video z zakresu Huny, polinezyjskiej filozofii i stylu szczęśliwego życia, oraz na temat ducha Aloha, pełnego miłości i pokoju nastawienia do życia, z którego znane są Wyspy Hawajskie. W wieku 14 lat, dzięki swojemu ojcu, przeszedł inicjację szamana hawajskiego, a mając 18 lat został adoptowany przez rodzinę Kahili i wykształcony na kupua hawajskiego.
Obecnie naucza ludzi na całym świecie jak używać technik szamańskich do uzdrawiania, pomagając im odkrywać własną moc twórczą. Od 47 lat w szczęśliwym związku małżeńskim z Glorią, z którą mają trzech synów.

Serge jest założycielem   Aloha International, znanej na całym świecie fundacji skupiającej nauczycieli, masażystów, terapeutów i ludzi dobrej woli, którzy wymieniają się swoją wiedzą.
Posiada tytuł   magistra zarządzania międzynarodowego American Graduate School of International Management (Thunderbird)  w Arizonie oraz licencjat w zakresie studiów azjatyckich na Uniwersytecie w Kolorado, gdzie został również członkiem organizacji   Phi, Betta, Kappa.
Podczas siedmioletniego pobytu w Zachodniej Afryce, gdzie przebywał na zlecenie rządu amerykańskiego skutecznie zarządzał programami społecznościowymi. W uznaniu dla jego zasług otrzymał od prezydenta Senegalu   Grand Ordre National du Senegal  za zasługi wniesione w rozwój tego kraju.

174 strony 

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:


Ayurveda - Księga domowych środków leczniczych, Vasant D. Lad
Ayurveda - Księga domowych środków leczniczych, Vasant D. Lad
Kod Boga - boski pierwiastek w każdym z nas Braden Gregg
Kod Boga - boski pierwiastek w każdym z nas Braden Gregg
Mirra (20 g)
Mirra (20 g)
Koreański masaż dłoni, Georg Stefan Georgieff
Koreański masaż dłoni, Georg Stefan Georgieff
Kopal - Copal
Kopal - Copal
Cud Terapii Gersona - Morton Walker, Charlotte Gerson
Cud Terapii Gersona - Morton Walker, Charlotte Gerson

Promocje

Tarot Aniołów-Tarot of the Angels inst.pl
69,00zł
Stara cena:
75,00zł

Kalendarz ścienny 2020 Unicorns
15,01zł
Stara cena:
20,00zł
Reklama


Tarocistka Iwona

Magia TarotaReklama na naszej stronie

Correct Studio