Tarocista 19 (kwartalnik)

Tarocista 19 (kwartalnik)

Produkt: Tarocista 19 (kwartalnik)
Data dodania: poniedziałek, 25 kwiecień 2016
Recenzje: Liczba Recenzji: 1 Napisz recenzję

Cena: 19,99zł

Opis:

W 19. numerze „Tarocisty” przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Kwartalnik "Tarocista" nr 19, format A4, 52 strony, okładka kolorowa, środki czarno-białe, wydany 23.03.2016.

Spis treści

Od redakcji

Nauka tarota
3 Karta Gwiazda
IZABELA PODLASKA-KONKEL
Gwiazda występuje po karcie Wieża i ma numer siedemnaście. Głupiec może odpocząć po nieoczekiwanych wydarzeniach i zmianach, jakie spotkały go w poprzedniej karcie. Chce znaleźć wytchnienie i inspirację. Karta oznacza opiekę wyższych sił, spokój, nadzieję, dobre zakończenie. Gwiazda zawsze niesie przesłanie, że wszystko
jest możliwe i ktoś lub coś uratuje nas z trudnej sytuacji. Wskazuje osoby, które podchodzą do życia z optymizmem i pogodą ducha.

5 Karta Księżyc
IZABELA PODLASKA-KONKEL
Księżyc oznacza kierowanie się intuicją, potrzebę wyciszenia i skupienia się na swoim wnętrzu. W pytaniach dotyczących codziennego życia karta oznacza sprawy domowe, rodzinę, kontakt z dziećmi i wyciszenie po ciężkim dniu, odpoczynek, zajmowanie się swoim hobby. Doradza wizytę w kinie lub teatrze, oglądanie telewizji, pójście na bal maskowy lub zrobienie czegoś niecodziennego. Wskazuje na dobry kontakt z młodszymi osobami.

7 Siódemki: pokusy i obietnice
MIŁOSŁAWA KROGULSKA
Siódemki stawiają przed nami nowe cele. Kuszą i motywują, abyśmy ruszyli się z bezpiecznego miejsca i rzucili się w wir wydarzeń. Obiecują, że zdobędziemy więcej, jeśli tylko mocniej uwierzymy w siebie i zaczniemy aktywnie działać. Wyjątkowość siódemki wynika też z tego, że jest sumą trójki (trzech planów astralnych, trzech jakości astrologicznych, trzech wymiarów czasu) i czwórki (czterech żywiołów, czterech podstawowych kierunków).

Tarot w praktyce
20 Przyporządkowanie liter Arkanom Większym
EWA SEYDLITZ
Dźwięk zapisany w formie litery jest sposobem uruchamiania fal energii i poprzez nie wpływania na subtelną warstwę rzeczywistości i umysłu. „Na początku było Słowo” i owo boskie „Niech się stanie!” jest jedyną przyczyną sprawczą zaistnienia wszystkich światów. Arkana Większe: Papieżyca, Moc, Wieża, Sąd i Świat wyjaśniają szczegółowo, do czego służy głos, dźwięk, wibracja i ton głosu.

Rozkłady
22 Rozkłady na dobry początek
IZABELA PODLASKA-KONKEL
Kiedy zaczynamy nową pracę, idziemy w nowe, nieznane miejsce, podróżujemy do obcego kraju czy wybieramy się na pierwszą randkę, warto położyć specjalny rozkład, który uwzględni różne aspekty tej nieznanej nam sytuacji. Przedstawiamy trzy rozkłady, które pomogą ci zbadać to, co nieznane i dobrze się przygotować na niespodzianki: Nowa znajomość, Pierwsza randka i Nowa praca.

33 Rozkład: cztery strony świata
IZABELA PODLASKA-KONKEL
W instrukcji do talii The Gendron Tarot (wydawnictwo U.S. Games) został opublikowany ciekawy rozkład Cztery strony świata. Warto go wypróbować wtedy, kiedy jesteśmy w trudnym momencie i musimy szybko podjąć decyzję, w którym kierunku podążać. Talia w kartach dworskich ma cztery figury: Królową, Króla, Księżniczkę i Księcia, w tej właśnie kolejności. Rozkład świetnie sprawdza się również w sytuacjach dotyczących podróży czy emigracji.

Talie tarota
36 Fauna w Tarocie Thota
KRZYSZTOF AZAREWICZ
Tarot Thota to istne zoo! Niewiele talii posiada takie bogactwo ssaków, gadów, ptaków i owadów, ryb, skorupiaków i innych. Autor najpierw przedstawia osiemnaście grup symboli, jakie możemy odnaleźć na kartach tarota, i daje wskazówki, jak je interpretować. Następnie analizuje symbolikę zwierząt, jakie umieścili na swojej talii Aleister Crowley i Frieda Harris.


 

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:


Tarot de Maria Celia, w puszce
Tarot de Maria Celia, w puszce
Kadzidła Satya Nag Champa - Imagination
Kadzidła Satya Nag Champa - Imagination
Tarocista 23 (kwartalnik)
Tarocista 23 (kwartalnik)
The Pamela Colman Smith Commemorative Set (Rider Waite)
The Pamela Colman Smith Commemorative Set (Rider Waite)
The Chinese Tarot
The Chinese Tarot
Tarots Egyptiens - edycja limitowana, opis pl
Tarots Egyptiens - edycja limitowana, opis pl

Nowości
Promocje

Kalendarz ścienny 2019 Santa Muerte
8,00zł
Stara cena:
44,00zł

Żywność dla mózgu, dr Neal D. Barnard
27,20zł
Stara cena:
34,00zł
Reklama


Tarocistka Iwona

Magia TarotaReklama na naszej stronie

Correct Studio