Tarot wskaże Ci drogę, Halina Czarnecka

Tarot wskaże Ci drogę, Halina Czarnecka

Produkt: Tarot wskaże Ci drogę, Halina Czarnecka
Data dodania: środa, 15 kwiecień 2020
Recenzje: Napisz recenzję

Cena: 35,00zł

Opis:

Pomysł stworzenia tej książki był genialny. Napisana jest prostym i zrozumiałym dla każdego językiem. Nie ma w interpretacji kart tarota zakazów, natomiast są „drogowskazy” - rady. Możemy skorzystać z nich, gdy stoimy na rozstaju dróg życiowych, gdy mamy dylemat: co dalej robić, którą drogą dojść do celu? Gdy się już zdecydujemy, wybór następnych kart podpowie nam, czego możemy się spodziewać, co może nas spotkać, zaskoczyć w przyszłości. Na jaką ewentualność powinniśmy być przygotowani, co nam pomoże, a co będzie przeszkadzać.

Dla złagodzenia trudnych życiowych sytuacji autorka podała „dobre rady”. Bardzo często na to, co się dzieje obecnie w naszym życiu, duży wpływ ma nasza przeszłość, bo przyszłość jest wypadkową tego, co minęło, i teraźniejszości, z czego nie zawsze zdajemy sobie sprawę.

Korzystając z lektury „Tarot dobrej rady”, żadna nasza wątpliwość nie pozostanie bez odpowiedzi. Może nie zawsze rada będzie nas satysfakcjonowała - ponieważ na ogół oczekujemy odpowiedzi „tak” lub „nie” - ale to my mamy wolną wolę i wybór.

Autorka opracowała rozkład, w którym są trzy możliwości dla nurtującego nas problemu, a wyciągając kolejne karty dla danej opcji, możemy się dowiedzieć, co czeka nas w bliższej i dalszej przyszłości.

„Tarot wskaże ci drogę” to efekt pasji, pracy i ustawicznego poznawania archetypów i symboli kart tarota w odniesieniu do wielu życiowych sytuacji. To miłość do tarota, świata i do ludzi, którym zawsze stara się pomóc. Książka napisana jest z nadzieją, że dzięki „radom” dotrze do każdego potrzebującego, że to, co niekorzystne, można ominąć, a tym samym wykreować lepszą przyszłość, sukces i szczęście.

 

 

 

Halina Czarnecka, urodzona 14.01.1948 r. w Czechowicach-Dziedzicach, absolwentka Akademii Ekonomicznej w Katowicach, przez całe zawodowe życie pracowała w służbie finansowo-księgowej. Od dziecka marzyła o karierze wróżki, ale zafascynowanie tarotem przybrało formę bierną – głównie kolekcjonowała karty tarota (ma ich obecnie 253 talie). Wróżenie ograniczyła tylko do przyjaciół, aby im pomóc w trudnych sytuacjach życiowych.

Znajomość kart zawdzięcza panu Januszowi Wielobobowi z Krakowa. Uczestniczyła w kursach tarota prowadzonych przezeń w Centrum Jogi „Prana”.

W 2003 roku przeszła na emeryturę i wyjechała ze Śląska na Lubelszczyznę, osiedlając się w malowniczej wiosce Hordzieżka na Mazowszu Małym – niedaleko Woli Okrzejskiej, gdzie urodził się Henryk Sienkiewicz, i Hordzieży, kojarzącej się z matką brata Alberta, św. Adama Chmielowskiego, Józefą z Borzysławskich Chmielowską. Ziemie te znane są również jako miejsca ostatnich bitew stoczonych w kampanii wrześniowej 1939 r. (cmentarz i muzeum w Woli Gułowskiej, ostatni rozkaz gen. Franciszka Kleeberga wydany w Hordzieżce).

Na emeryturze autorka początkowo udzielała się w Kole Przyjaciół Tradycji „Szalinówka”, by z powodów zdrowotnych poświęcić się ostatecznie społecznej funkcji bibliotekarza wiejskiego.

W 2014 roku postanowiła spłacić swój dług jako wróżka, pisząc poradnik poświęcony tarotowi. Autorka nie pretenduje do uzupełniania już istniejącej wiedzy o tarocie. Stara się natomiast dostarczyć osobom będącym w potrzebie prostą wróżbę gotową do samodzielnego ułożenia.

Obecnie pracuje nad książką poświęconą tematyce związków, również do samodzielnego stawiania kart.

 

9788376491998 

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:


Tarot of Gemstones and Crystals
Tarot of Gemstones and Crystals
Wątroba i pęcherzyk żółciowy – medycyna holistyczna Tom II
Wątroba i pęcherzyk żółciowy – medycyna holistyczna Tom II
Najskuteczniejsze terapie Tradycyjnej Medycyny Chińskiej
Najskuteczniejsze terapie Tradycyjnej Medycyny Chińskiej
Bliżej siebie (książka + karty KIS), Bożena Strychowska
Bliżej siebie (książka + karty KIS), Bożena Strychowska
Mystic Sisters Oracle Deck
Mystic Sisters Oracle Deck
Krew – medycyna holistyczna. Tom I
Krew – medycyna holistyczna. Tom I

Nowości
Promocje

Tarot Aniołów-Tarot of the Angels inst.pl
69,00zł
Stara cena:
75,00zł

Kalendarz ścienny 2020 Unicorns
8,00zł
Stara cena:
20,00zł
Reklama
Tarocistka Iwona

Magia TarotaReklama na naszej stronie

Correct Studio