Uwierz w siebie Joseph Murphy

Uwierz w siebie Joseph Murphy

Produkt: Uwierz w siebie Joseph Murphy
Data dodania: sobota, 19 grudzień 2009
Recenzje: Napisz recenzję

Cena: 27,30zł

Opis:

Czy masz wrażenie, że nie do końca korzystasz z talentów, którymi zostałeś obdarzony? Czy chciałbyś zrealizować swoje marzenia? U korzeni każdego wielkiego osiągnięcia stoi marzenie – idea w umyśle człowieka, który dokonał niezwykłego dzieła. W tej książce dr Joseph Murphy pokazuje ci, w jaki sposób możesz urzeczywistnić swoje marzenia. Należy zacząć od właściwego nastawienia umysłu – od przekonania, że „dla chcącego nic trudnego”.

Twoja wiara w siebie sprawi, że podświadomy umysł poprowadzi cię od pragnień do czynów, od nadziei do jej spełnienia, od marzeń do osiągnięć. Bóg obdarzył cię konkretnymi talentami. Musisz je poznać i zacząć świadomie ich używać. Wtedy uaktywni się twój podświadomy umysł, doprowadzając do urzeczywistnienia tego, co w nim złożysz – podobnie jak gleba, która troszczy się o to, by zasiane w niej ziarno wydało stokrotny plon.

Podążając za myślą Autora przekonasz się, w jaki sposób poeci, artyści, wynalazcy i przedsiębiorcy posłużyli się myślami obecnymi w ich umysłach do osiągnięcia swoich celów. Przekonasz się, że i ty możesz zastosować te same techniki do wzbogacenia swego życia.

*****

Dr Joseph Murphy (1898-1981), założyciel Kościoła Nauki Bożej (The Church of Divine Science), jest autorem książek i nagrań dźwiękowych, dotykających duchowego wymiaru życia człowieka. W swoich wykładach i audycjach radiowych poruszał tematy podstawowych ludzkich wartości oraz sztuki zdrowego i spełnionego życia. Analizował także nauczanie wielkich filozofów – zarówno ze wschodniego, jak i zachodniego kręgu kulturowego.

Dr Murphy napisał ponad trzydzieści książek. Najbardziej znana z nich, Potęga podświadomości, została wydana po raz pierwszy w 1963 roku i natychmiast stała się bestsellerem. Uznano ją za jeden z najlepszych poradników samopomocy, jakie kiedykolwiek napisano.

Dane techniczne:
Autor: Joseph Murphy
Tłumaczenie z j. angielskiego: Jacek Konarski
Format: 148x210 mm
Ilość stron: 176
Oprawa: twarda
ISBN: 978-83-60528-98-3


Pozostałe informacje (w formacie PDF):
Spis treści
Przykładowy fragment książki
Tył okładki 

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:


Potęga intuicji. Odkryj moc wewnętrznego umysłu - Jaime T. Licau
Potęga intuicji. Odkryj moc wewnętrznego umysłu - Jaime T. Licau

Reklama


Tarocistka Iwona

Magia TarotaReklama na naszej stronie

Correct Studio