Uzdrawianie Pola Życia Ewa May

Uzdrawianie Pola Życia Ewa May

Produkt: Uzdrawianie Pola Życia Ewa May
Data dodania: niedziela, 10 lipiec 2005
Recenzje: Liczba Recenzji: 1 Napisz recenzję

Cena: 34,65zł

Opis:

W książce tej autorka opisała wypracowaną przez siebie metodę Uzdrawiania Pola Życia, która powstała na bazie wielu lat jej osobistych i zawodowych doświadczeń jako wynik poszukiwań uniwersalnego sposobu uzdrawiania człowieka i jego życia jednocześnie. Metoda okazała się na tyle skuteczna, że pomogła wielu ludziom uzdrowić swoje życie, dokonać pozytywnej zmiany, mieć odwagę uzdrowić siebie i swoje związki. Jest bardzo pomocna przy uzdrawianiu nerwic, depresji, stresów i dolegliwości psychosomatycznych.

Jeśli potrzebujesz stworzyć w sobie i wokół siebie harmonię, blask, spokój, wysoką energię, a także doświadczać radości i spełnienia oraz cieszyć się tym, jak bardzo świat kocha Ciebie, mówiąc Ci TAK… – to książka ta jest dla Ciebie.

EWA MAY jest znaną uzdrowicielką, do-radcą życiowym i trenerem rozwoju osobistego. Znajduje się w gronie 50 najlepszych uzdrowicieli w Polsce.
Ponadto zajmuje się rękodziełem artystycznym i dziennikarstwem.
Jest kobietą wszechstronnie utalentowaną, o ogromnej sile ducha i wrażliwości. Od ponad 15 lat zajmuje się medycyną naturalną, samo-doskonaleniem i rozwojem duchowym.
Została obdarzona niezwykle energetyczną i ciepłą barwą głosu, którym uzdrawia. Prowadzone przez nią medytacje i ćwiczenia relaksacyjne wprowadzają w stan głębokiego odprężenia, w STAN ŚWIATŁA.
Tak właśnie Ewa nazywa UNIWERSALNY i ZINTEGROWANY STAN ciała, umysłu, energii i ducha, w którym następuje uzdrowienie człowieka na wielu poziomach jednocześnie, włączając w to zaistniałe w hologramie POLA Życia sprawy, zdarzenia, relacje i związki.

Do książki jest dołączona płyta CD z uzdrawiającymi medytacjami autorki:

204 strony + płyta CD


 

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:


Metoda dwupunktowa dla każdego. Kwantowa transformacja zdrowia i
Metoda dwupunktowa dla każdego. Kwantowa transformacja zdrowia i
Karty Lenormand French Cartomancy instr. pl
Karty Lenormand French Cartomancy instr. pl
Partnerskie reguły gry Otto Brink (Hellinger)
Partnerskie reguły gry Otto Brink (Hellinger)
Opis stosowania esencji zapachowych dr Bacha
Opis stosowania esencji zapachowych dr Bacha

Nowości
Reklama


Tarocistka Iwona

Magia TarotaReklama na naszej stronie

Correct Studio