Vipassana Mariusz Włoczysiak

Vipassana Mariusz Włoczysiak

Produkt: Vipassana Mariusz Włoczysiak
Data dodania: niedziela, 10 lipiec 2005
Recenzje: Napisz recenzję

Cena: 14,70zł

Opis:

Rozwijanie uważności to jedna z najlepszych metod służących przeprogramowaniu silnych uzależnień. Przy właściwym stosowaniu, nawet bardzo długotrwałe uzależnienie może zostać usunięte z programu emocjonalnego zaskakująco szybko.
Rozwijanie uważnosci oparte jest na fakcie, że program emocjonalny powstaje ze wszystkiego, co mo mówisz sam do siebie w stanach silnych emocji, wtedy, kiedy ogarnia Cię ból i cierpienie.
Gdy jestes spokojny i wyciszony, masz najlepszą okazję do przeprogramowania racjonalnego umysłu, lecz nie zdołasz zmienić uzależnień opartych na emocjach. Gdy jestes wyciszony, możesz najefektywniej czytać książkę lub słuchac wykładu. Twój biokomputer nie poradzi sobie tak samo dobrze z wykładem lub książką, gdy jestes wytrącony z równowagi, bo uzależnienia mogą zdominować i przysłonić inne procesy biokomputera. Gdy jesteś zaburzony emocjonalnie, masz nadzwyczajną okazję do przeprogramowania uzależnień za pomocą rozwijania uważności. Tak więc za każdym razem, gdy czujesz lęk, zazdrość, niepokój lub złość, życie daje Ci cenną okazję skorzystania z tej metody i uwolnienia się od danego uzależnienia.

48 stron


 

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:


Druid Craft Tarot
Druid Craft Tarot
Opukiwanie meridianów, dr Patricia Carrington
Opukiwanie meridianów, dr Patricia Carrington

Nowości
Reklama


Tarocistka Iwona

Magia TarotaReklama na naszej stronie

Correct Studio