Wielkie wyzwanie OSHO

Wielkie wyzwanie OSHO

Produkt: Wielkie wyzwanie OSHO
Data dodania: niedziela, 02 grudzień 2007
Recenzje: Napisz recenzję

Cena: 27,30zł

Opis:

Znajdziesz tu doświadczenie człowieka oświeconego, buddy XX wieku, odpowiadającego na pytania ludzi takich jak ty i ja, ludzi czujących (jak i ty, inaczej nie czytałbyś tej książki), że w życiu jest coś więcej niż to, co widzą oczy.

Osho o tym wszystkim opowiada: od boga i wiary po egzystencję i świadomość, od frustracji i cierpienia po miłość i współczucie, od życia przed narodzinami po życie po śmierci, od hipnozy i narkotyków po jogę i medytację, od cudów Jezusa po materializacje Sai Baby, od intelektu i inteligencji po znaczenie relacji mistrz – uczeń. Wszystko tu jest: świeże, podane z pierwszego źródła.

Osho szczegółowo przedstawia też to, co zapewne stanowi jego najbardziej rewolucyjną technikę medytacji, „metodę odrzutowców” – medytację dynamiczną.

George Gurdjieff mawiał do swoich uczniów, aby czytali jego książki trzy razy, że potrzeba przynajmniej trzech czytań, by jego słowa wniknęły. Słowa Osho z pewnością można czytać tyle samo razy – i więcej – i za każdym razem czytelnik będzie odkrywał nowy sens, nowe znaczenie, docierając do poszczególnych warstw ukrytych w wykładach Osho.

W swoim wykładzie o żerowaniu na cudach, Osho stwierdza: „Nie interesują mnie cudy, ponieważ to wszystko jest bzdurą. Całe nasze życie jest absurdalne, więc nawet jeżeli stworzysz w nim coś, nie ma to znaczenia. Jedyny cud, jaki mnie interesuje, to popychanie cię w ruchu coraz dalej. Nawet jeden przebłysk tego, co jest poza będzie cudem.”

Jeżeli czytając słowa Osho odczujesz pragnienie wejścia w swój wewnętrzny świat, eksplorowania tego co jest „poza”, będzie to oznaczać, że usłyszałeś zaproszenie, przyjąłeś wielkie wyzwanie Osho.

Masz przed sobą kolejny tom z serii niezwykłych wglądów w naturę życia, relacji międzyludzkich, funkcjonowania umysłu, rozkwitania uczuć i tworzenia dobrych podstaw życia społecznego. Nie skończ na czytaniu – wprowadzając w życie te słowa, możesz doznawać większej radości i mieć poczucie większego spełnienia.

248 stron

Pozostałe informacje (w formacie PDF):
O Autorze
Spis treści
Przykładowy fragment książki
Tył okładki 

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:


Autobiografia JOGINA Paramahamsa Jogananda
Autobiografia JOGINA Paramahamsa Jogananda
Morgan Greer Tarot
Morgan Greer Tarot
Sweet Grass warkocz
Sweet Grass warkocz
Biała szałwia pęczek mały 10cm
Biała szałwia pęczek mały 10cm
Wedanta. Siedem kroków do Samadhi OSHO
Wedanta. Siedem kroków do Samadhi OSHO
Kadzidła Stamford Hexagonal Sandalwood
Kadzidła Stamford Hexagonal Sandalwood

Nowości
Reklama


Tarocistka Iwona

Magia TarotaReklama na naszej stronie

Correct Studio