Zdrowe myślenie Mulholland Tom

Zdrowe myślenie Mulholland Tom

Produkt: Zdrowe myślenie Mulholland Tom
Data dodania: niedziela, 09 marzec 2008
Recenzje: Napisz recenzję

Cena: 30,45zł

Opis:

Chwytaj każdy dzień!
Co tak naprawdę chcesz w życiu osiągnąć?
Ile tracisz przez niszczące Cię obawy i frustrację?
Czy potrafisz myśleć trzeźwo w sytuacjach kryzysowych?
Oczyszczenie myśli i emocji. Od czasu do czasu każdy z nas tego potrzebuje. Tom Mulholland doświadczył takiego stanu niejeden raz. Przetrwał tsunami, gdy wielka fala rzuciła go w środek dżungli. Przeżył katastrofę lotniczą. Wybranka porzuciła go dla innego, gdy nie dostał się na medycynę. Wykonywał wiele zawodów, od strażnika leśnego po lekarza. I -- oczywiście -- jest z tych wszystkich doświadczeń bardzo zadowolony.

Ślepy los raz po raz rzuca nam wyzwania. Możemy ich unikać i izolować się od życia coraz szczelniejszą barierą niespełnienia i gniewu. Nie wiadomo czemu tak wielu z nas, świadomie czy nie, wybiera tę drogę. O ileż lepiej jest jednak wychodzić naprzeciw marzeniom, zarzucać co dzień worek na plecy i wyruszać w świat ku nowej przygodzie!
Tom Mulholland zebrał w tej książce pokrzepiające historie o cudzie, jakim jest życie. To opowieści:
o odwadze,
o współczuciu,
o pewności siebie,
o oddaniu,
o zaufaniu,
a nade wszystko o zdrowym myśleniu.
Jak twierdzi autor, rozsądek i zdolność do przezwyciężania obaw to najcenniejsze, co każdy z nas posiada. Zatem łap swe szczęście w locie i bądź dobrej myśli. Niech ta książka stanie się balsamem dla Twojej duszy i mostem na drodze do trwałego spełnienia!

224 strony 


Reklama


Tarocistka Iwona

Magia TarotaReklama na naszej stronie

Correct Studio