Zdrowie z natury, Burke Lenninhan

Zdrowie z natury, Burke Lenninhan

Produkt: Zdrowie z natury, Burke Lenninhan
Data dodania: poniedziałek, 16 czerwiec 2014
Recenzje: Napisz recenzję

Cena: 33,00zł

Opis:

Cierpisz na afty, bezsenność, katar sienny, hemoroidy, alergie, trądzik czy migreny? Nieustannie męczy cię dojmujący ból pleców, głowy lub stawów? A może nie potrafisz poradzić sobie z własnymi emocjami?

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco przynajmniej na jedno z tych pytań, to znaczy, że powinieneś niezwłocznie zajrzeć do kompendium wiedzy o naturalnych i pomocnych dla człowieka remediach, które skutecznie odpierają przewlekłe, niepoddające się leczeniu konwencjonalnemu przypadki medyczne.

Autorka zebrała i uporządkowała najpowszechniejsze dolegliwości dotykające współczesnego człowieka, dostarczając swoistej skarbnicy wiedzy o najskuteczniejszych lekarstwach mających źródło w potężnym i niezgłębionym świecie natury. Opisała to wszystko w prosty i przystępny sposób, więc z książki skorzystać mogą dosłownie wszyscy: zapracowani i zestresowani rodzice niemający czasu ani pieniędzy na niekończące się wizyty u specjalistów, pacjenci, którzy już dawno stracili zaufanie do naszej służby zdrowia, a także wszystkie osoby zainteresowane medycyną alternatywną, pragnące poprawić stan swojego zdrowia i zwiększyć poziom energii w organizmie.

Dodatkowym atutem książki jest ułożony w kolejności alfabetycznej spis powszechnych dolegliwości oraz indeks zaleceń leczniczych, dzięki któremu szybko i sprawnie odnajdziesz lekarstwo idealnie dopasowane do twojej dolegliwości.
 

Dzięki tej publikacji stworzysz własną apteczkę leków naturalnych, które zawsze będziesz mieć pod ręką!

 

 

O autorze

Burke Lennihan to dyplomowana pielęgniarka i certyfikowana specjalistka w zakresie homeopatii klasycznej, mająca ponad trzydziestoletnie doświadczenie na polu uzdrawiania holistycznego. Po ukończeniu studiów z wyróżnieniem na Uniwersytecie Harvarda przez 16 lat prowadziła sklepy ze zdrową żywnością, co pozwoliło jej zdobyć cenne doświadczenie w zakresie medycyny naturalnej.
Obecnie Burke Lennihan udziela porad zdrowotnych na portalu Dr. Mehmet Oz's ShareCare.com. Jest również producentką i gospodarzem telewizyjnego show poświęconemu uzdrawianiu niekonwencjonalnemu, a także autorką wielu książek i artykułów z zakresu medycyny naturalnej. Prowadzi zajęcia z medytacji centrum serca i medycyny holistycznej w kilku amerykańskich ośrodkach akademickich.

 

360 stron 

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:


Spokój jest rozwiązaniem, Park Keith
Spokój jest rozwiązaniem, Park Keith

Reklama


Tarocistka Iwona

Magia TarotaReklama na naszej stronie

Correct Studio