Zdrowie na Twoim stole - część 1. Swietłana Iljina

Zdrowie na Twoim stole - część 1.  Swietłana Iljina

Produkt: Zdrowie na Twoim stole - część 1. Swietłana Iljina
Data dodania: niedziela, 10 grudzień 2017
Recenzje: Napisz recenzję

Cena: 23,10zł

Opis:

Największym skarbem człowieka jest zdrowie!

 

Co jeść, jak, kiedy i ile, aby przywrócić i zachować zdrowie? Odpowiedzi na te pytania udziela doktor nauk medycznych, jedna z najbardziej znanych specjalistów dietetyki leczniczej – Swietłana Iwanowna Iljina.

W serii książeczek Zdrowie na twoim stole znajdziesz zbiór diet, wskazówek i rekomendacji żywieniowych. Wybierz dla siebie te, które uznasz za najlepsze, i stosuj konsekwentnie, aby uzyskać pożądany efekt leczniczy. Większość chorób spowodowana jest niewłaściwym odżywianiem się – pozbawionym produktów roślinnych, w tym roślin dietetycznych oraz dietetyczno-leczniczych, czyli środków stosowanych od stuleci jako zapobiegających i leczących różne dolegliwości oraz choroby. Niniejsza publikacja mówi właśnie o tych popularnych, a czasem rzadkich środkach, które w walce o zdrowie ofiarowała nam natura.

W Polsce posiadamy około 2200 gatunków roślin uprawnych lub dziko rosnących, a wśród nich około 200 gatunków było i jest stosowanych w ziołolecznictwie.

Zaletą tych leków jest:

- zawartość związków, do których organizm ludzki przyzwyczajony jest od wieków;

- zespolone działanie poszczególnych ich składników leczniczych;

- zawartość witamin, soli mineralnych, garbników czy olejków eterycznych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

128 stron 


Nowości
Promocje

Kalendarz ścienny 2019 Santa Muerte
8,00zł
Stara cena:
44,00zł

Żywność dla mózgu, dr Neal D. Barnard
27,20zł
Stara cena:
34,00zł
Reklama


Tarocistka Iwona

Magia TarotaReklama na naszej stronie

Correct Studio