Zioła, które leczą, Steven Horne, Thomas Easley

Zioła, które leczą, Steven Horne, Thomas Easley

Produkt: Zioła, które leczą, Steven Horne, Thomas Easley
Data dodania: wtorek, 10 wrzesień 2019
Recenzje: Napisz recenzję

Cena: 39,00zł

Opis:

Leki ziołowe, które zrobisz sam! Odkryj moc roślinnej apteki!

Współczesne kompendium leków ziołowych to najbardziej nowoczesny poradnik ziołolecznictwa, dzięki któremu samodzielnie przygotujesz roślinne lekarstwa na niemal każdą przypadłość. Wystarczy krótka wycieczka na pobliską łąkę lub do lasu, żeby zdobyć składniki niezbędne do stworzenia kompletnej naturalnej apteczki.

Sprawdź, kiedy i jak zbierać, przygotowywać i podawać zioła w różnych formach – świeżych roślin, suszu, kapsułek, wyciągów, ekstraktów czy olejków i esencji. Dowiedz się:

dlaczego te same zioła podane w różnych formach dają zupełnie odmienne rezultaty;
jak wykorzystać opisane mikstury do leczenia ponad stu różnych dolegliwości;
w jaki sposób przygotować zdrowe i wszechstronne mieszanki ziołowe;
jak różne typy preparatów ziołowych oddziałują na organizm;
kiedy i jak stosować hydroterapię ziołową.

Autorzy zadbali również o instrukcje dotyczące miejscowego stosowania ziół w formie maści, balsamów, kataplazmów, proszków do zębów, kropli do uszu i wielu innych.

Zostań specjalistą od naturalnych leków ziołowych!

Opinie o książce

Książka Zioła, które leczą opiera się na fundamencie bezpośredniej interakcji z żywym królestwem roślin. Uzupełniona jest przy tym o konkretne informacje, które zawdzięczamy najnowszym zdobyczom nauki; precyzyjne wskazówki oparte na chemii i fizjologii zapewnią czytelnikom jednoznaczne odpowiedzi na pytania o metody ekstrakcji, czas czy proces produkcji leków ziołowych. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się, która metoda ekstrakcji sprawdza się najlepiej w przypadku danej rośliny lub miałeś jakiekolwiek wątpliwości dotyczące bardziej zaawansowanych technik, takich jak perkolacja, ta napisana w sposób przejrzysty i zwięzły książka stanie się twoim zaufanym przewodnikiem. To pozycja obowiązkowa zarówno dla nauczycieli zielarstwa, jak i dla lekarzy, a także dla producentów leków naturalnych!

Guido Masé, współzałożyciel i dyrektor ośrodka Vermont Center for Integrative Herbalism

Thomas Easley i Steven Horne ponownie dokonali czegoś wielkiego. W książce Zioła, które leczą opisali dawne tradycje związane z medycyną naturalną, dzięki czemu wszyscy amatorzy zielarstwa mogą bez trudu wykorzystać potencjał ziołolecznictwa. Znajdziesz tu zarówno zwyczaje ludowe, jak i naukowy punkt widzenia. Szerokie spektrum zagadnień poruszonych przez autorów stanowi inspirujące, kompleksowe i praktyczne źródło wiedzy dla miłośników zielarstwa na każdym szczeblu zaawansowania. Ten przewodnik powinien zagościć w każdej szkole zielarstwa, domowej apteczce i wytwórni leków ziołowych.

Emily Ruff, dyrektor Florida School of Holistic Living

 

368 stron 

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:


ABC feng shui. Matela Leszek
ABC feng shui. Matela Leszek
Kwarc dymny
Kwarc dymny
Satynowy woreczek Arcanum
Satynowy woreczek Arcanum
Anielska odpowiedź karty+książka Doreen Virtue Radleigh Valentin
Anielska odpowiedź karty+książka Doreen Virtue Radleigh Valentin
Staurolit - Kamień Wróżek
Staurolit - Kamień Wróżek
Natychmiastowe uzdrawianie Serge Kahili King
Natychmiastowe uzdrawianie Serge Kahili King